Життя   • 28 жовтня 2018 року, 12:102524

Заступник міністра Георгій Тука назвав спецоперацією роздачу угорських паспортів на Закарпатті

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука назвав роздачу угорських паспортів спецоперацією

Про це заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука заявив в одному з інтерв’ю, яке було опубліковано нещодавно.

"Реакція України на цю проблему адекватна, на мою думку. Єдине, ну якби я був на місці Павла Клімкіна, вислав цього консула наступного ж дня, а не тягнув два тижні, намагаючись змінити позицію Сійярто. Абсолютно було зрозуміло, яка це позиція, жодних дискусій і близько не буде. Тим паче, керівництво Угорщини займає виключно проросійську позицію. Це була спецоперація. Яким чином треба взагалі реагувати на цю ситуацію? Подія у Берегові — тільки демонстрація частини проблеми. Власне, якби хтось не встиг викласти це відео в мережу, а просто передав спецслужбам, то ніякої реакції не було.

І тільки широкий розголос цього відео призвів до того, що довелося реагувати на те неподобство, яке ми мовчки спостерігаємо на нашій землі впродовж 15 років, а може і більше. Вважаю це неприпустимим, Україна повинна діяти більш рішуче і нікому не дозволено порушувати закони на нашій землі.

Читайте також:  Закарпатські угорці розповіли, для чого їм угорські паспорти

Я неодноразово цю тезу позначав, що з першого дня незалежності на території України існувало три регіони, які були віддані місцевим елітам на відкуп в обмін на лояльність до центральної влади — Крим, Закарпаття і Донецьк. Дві території ми фактично втратили, Закарпаття поки що ні, але я абсолютно згоден з тим, що ми втрачаємо ті території, де не було політики центральної влади", – зазначив Георгій Тука.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів