Життя   • 29 жовтня 2018 року, 10:05787

Сьогодні в Ужгороді підписуватимуть важливу медичну угоду

Сьогодні в Ужгороді підпишуть Партнерську угоду між Обласною клінічною лікарнею № 1 ім.Фредеріка Шопена в м. Жешув, Обласним клінічним територіально-медичним об’єднанням Фтизіатрія та департаментом охорони здоров’я

Сьогодні, 29 жовтня, об 11.00 в Закарпатській облдержадміністрації відбудеться підписання Партнерської угоди між Обласною клінічною лікарнею № 1 ім.Фредеріка Шопена в м. Жешув Підкарпатського воєводства (Польща), Обласним клінічним територіально-медичним об’єднанням "Фтизіатрія" м. Ужгород та департаментом охорони здоров’я.

Підписання угоди є наступним кроком в реалізації проекту "Зменшення ризику епідемії туберкульозу на прикордонних територіях України і Польщі шляхом будівництва туберкульозної лікарні на 100 ліжок в Закарпатській області та впровадження інноваційних методів моніторингу, профілактики і лікування туберкульозу".

Читайте також:  Епідемічна ситуація з туберкульозу на Закарпатті залишається напруженою, однак намічається тенденцією до зниження

Нагадаємо, що 15 вересня  між Органом управління Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства "Польща-Білорусь-Україна 2014-2020" та Головним бенефіціаром – департаментом охорони здоров’я Закарпатської облдержадміністрації підписано Грантовий контракт на реалізацію цього проекту.

Як повідомляють у прес-центрі ОЦЗ в Закарпатській області, також відбудеться робоча зустріч бенефіціарів проекту, під час якої обговорені питання особливості співпраці, комунікації між партнерами та розподіл відповідальності між учасниками проекту.

Нагадаємо, нещодавно в області дитина ледь не померла через помилку лікаря.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів