Життя   • 29 жовтня 2018 року, 15:47722

Москаль емоційно відреагував на інформацію про масштабну аферу, яку провертають на Закарпатті

Москаль заявив, що земельна ділянка разом із трубопроводом була передана в оренду ПрикарпатЗахідтрансу ще в 2010 році

Демонтаж продуктопроводу на Закарпатті, про який розповіли журналісти одного з центральних телеканалів, став можливим на підставі рішень, що були прийняті вісім років тому.

"Ще 30 березня 2010 року Дусинська сільська рада (Свалявський район) на своїй сесії прийняла рішення про передачу в оренду ДП "ПрикарпатЗахідтранс" земельної ділянки площею 15,88 га на 25 років, – повідомляє Геннадій Москаль. – А через півроку, 9 вересня 2010 року, між сільрадою і ДП "ПрикарпатЗахідтранс" був підписаний договір оренди цієї землі. Там чітко вказано, що на ділянці розміщені об’єкти нерухомого майна та інші об’єкти інфраструктури, а її цільове призначення – землі трубопровідного транспорту".

Читайте також:  На Закарпатті провертають аферу гігантських масштабів: подробиці шокують

Як запевняє Геннадій Москаль, сам договір підписаний для обслуговування продуктопроводу та наземних споруд, які розміщені на землях Дусинської сільської ради. "До речі, щомісячна орендна плата ділянки становить 10 тисяч 20 гривень 28 копійок. То невже за вісім років не можна було розібратися, що робити з продуктопроводом (який, до речі, виведений із експлуатації ще в 1997 році), щоб зараз не розповідати глядачам про "аферу на мільярди, масштабне злодійство й мародерство, руку Кремля" та інші страшилки?", – підсумував очільник Закарпатської ОДА.

Нагадаємо, в області судитимуть чоловіка, який провернув аферу на кілька мільйонів євро.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів