Життя   • 31 жовтня 2018 року, 15:09812 ФОТО

У Мукачеві зводять каналізаційну мережу на 16 вулицях

Проектною організацією виготовлено проектно-кошторисну документацію та отримано позитивний експертний звіт по об’єкту "Реконструкція вул. Гвардійської у м. Мукачево". Завдяки цьому каналізаційна мережа буде зведена на 16 вулицях.

Загалом, каналізаційна мережа району Борок-Телеп розділена на три гілки: по двом гілкам у північній частині району побутові та дощові стоки потрапляють у каналізаційний колектор по вулиці Стефаника і далі в напрямку існуючої на території птахофабрики (частина вул. Гвардійської, вул. Ростовська, вул. Гагаріна та інші); по третій гілці в південній частині вулиці стоки прямують до каналу Коропець та скидаються в нього (частина вулиці Гвардійська, приватні колектори по вул.Солов’їна та інші).

Відповідно до прийнятих проектних рішень по влаштуванню мереж зовнішньої каналізації, передбачено влаштування нових каналізаційних колекторів по вулицям, на яких централізованої мережі водовідведення не було (вул.Робоча, вул.Пожарська, вул. Солов’їна та 13 інших).

Читайте також:  Безлад у центрі Мукачева: будівельники зливали бетонний розчин в каналізацію

Згідно проведених тендерних закупівель заключено договір з підрядною організацією ТзОВ “СВР Технологія” на виконання робіт. Як зазначили у Мукачівській міськраді, договірна ціна на виконання будівельних робіт становить  31 млн. гривень, в тому числі на 2018 рік призначення становлять 19 млн. гривень.

Реконструкція вулиці Гвардійської включає перевлаштування існуючих мереж зовнішнього водопостачання, влаштування нової мережі зовнішньої каналізації, влаштування асфальтобетонного дорожнього покриття, організація відведення  поверхневих стічних вод, будівництво каналізаційної насосної станції з напірним каналізаційним колектором для відведення стічних вод.

Наразі підрядною організацією виконано влаштування самопливного відвідного колектору побутової каналізації, будівельного майданчику та закладного кріплення котловану, зовнішнього водопроводу по вулиці Гвардійській.

Нагадаємо, у Чинадієві, що на Мукачівщині, фекалії та побутові стоки потрапляють у Латорицю.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів