Життя   • 3 листопада 2018 року, 08:3510210 ВІДЕО

Страшні наслідки операцій: пацієнтам занесли небезпечну інфекцію

В Ужгороді у лікарні двом чоловікам – Івану Стрипичу і Юрію Хільченку, під час операцій занесли гепатит С

Через місяць після операції виявили гепатит С. Івану Стрипичу на початку липня виповнилося 25 років. Півроку тому він професійно займався спортом та навчався на першому курсі кафедри військової підготовки УжНУ.

Однак після операції через виразку, 25 травня, життя хлопця змінилося назавжди. Через місяць, здавши кров у відділенні гастроентерології, почув страшний діагноз – гепатит С. Не повіривши, Іван здав аналізи повторно, але в прватній клініці. Діагноз підтвердився.

За 4 місяці Іван схуд на 30 кг, покинув спорт та змушений був забрати документи з університету. Хлопець переконаний, що заразився гепатитом С у лікарні.

Читайте також:  Хлопчик помер від кору: нові шокуючі подробиці

На день раніше, 24 травня, на тому ж хірургічному столі, у тій же операційній Ужгородської міськлікарні, оперували і Юрія Хільченка. Чоловіку вирізали апендицит. Через два місяці у нього також виявили гепатит С.

Головний лікар Центральної міської клінічної лікарні Ужгорода Іван Курах підтвердив, що чоловіків оперували саме в цій лікарні. Каже, операції були терміновими, бо від них залежало життя пацієнтів.

Однак Іван Курах навідріз заперечує, що занесити гепатит С могли під час операцій. Але визнає інший недогляд лікарів. Більше – у сюжеті "Сіріусу".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів