Мороз до -14: коли у листопаді очікувати холоди

Життя  3 листопада 2018 року, 19:47 33207

У листопаді українцям варто очікувати серйозних температурних гойдалок. На початку місяця буде відносно тепло, проте в 20-х числах почнеться суттєве похолодання та вдарять морози. Про це розповів народний синоптик Леонід Горбань.

"До 7 листопада очікується плюсова температура. Денні показники досягатимуть 15-20 градусів вище нуля, а нічні 5-7 градусів. Із 7 по 9 листопада очікуються мінусові температури, але "мінус" буде невеликий: 1-3 градуси. З 9 по 20 листопада чотири рази стовпчик термометра перетинатиме позначку 0 градусів – 4 дні буде плюсова температура, 4 дні триматиметься "мінус", а потім знову "плюс". Але різниця температур буде невеликою: від 1-3 морозу до 2-4 тепла", – розповів синоптик.

Читайте також:  Синоптики дали перші прогнози на зиму: якою вона буде

Водночас, за словами Горбаня, суттєве похолодання настане із 22 листопада та протримається кілька днів – приблизно до 27 числа. "9-14 морозу вночі, а останні 3 дні листопада знову буде плюсова температура", – додав він. Синоптик пояснив, що листопадова погода взагалі відрізняється своєю мінливістю.

"Переходи від тепла до холоду і назад досить часті, ось чому нерідко в листопаді на один і той самий день припадають іноді суперечливі прикмети", – пояснив Горбань.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1