Життя   • 7 листопада 2018 року, 16:36620 ФОТОФАКТ

На Мукачівщині перевіряли умови проживання дітей у сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах

У селах Крите і Пузняківці, що на Мукачівщині, перевіряли умови проживання дітей у сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах

Тетяна Когут, інспектор ювенальної превенції з працівниками соцслужби перевірили умови проживання багатодітної родини у селі Крите, що  на Мукачівщині. Під час зустрічі працівники поліції провели профілактичні бесіди з членами родини, спрямовані на подолання складних життєвих обставин в сім’ї, підвищенні з боку батьків виховного потенціалу та більш раціонального використання коштів сімейного бюджету.

Також поліцейські відвідали родину неповнолітньої дівчини, яка разом з матір’ю та вітчимом проживає у селі Пузняківці. З батьками школярки правоохоронці так само провели роботу та наголосили на неприпустимість вчинення порушень прав дітей та насильства в сім’ї.

Як зазначили у відділі комунікації поліції Закарпатської області, обидві родини попереджені про відповідальність за невиконання батьківських обов’язків та забезпеченні належних умов для повноцінного розвитку дітей.

Нагадаємо, в Ужгороді розповіли, куди звертатися закарпатцям, які опинилися у складних життєвих ситуаціях.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів