Життя   • 12 листопада 2018 року, 09:5914936 ВІДЕО

Емоційна закарпатка скандально покинула шоу "Мастер Шеф"

Закарпатка Любов Бляшка покинула популярне кулінарне шоу "Мастер Шеф"

У 22 випуску популярного кулінарного шоу "Мастер Шеф" визначилася десятка найкращих. На жаль, закарпатка Любов Бляшка у 10-ку не увійшла. Цього разу саме вона покинула проект. На шоу Люба була одним із найбільш ексцентричних персонажів. За емоційністю вона конкурувала з Дариною Цокало.

Закарпатка Любов Бляшка покинула проект

Ужгородка Люба на своїй останній битві чорних сильно рознервувалася. Учасники дружно заспокоювали її, а Дарина навіть допомагала у складних умовах на воді. На конкурсі Люба вирішила поекспериментувати — почистила рибу за допомогою ложки! Крім того, вона зробила грибовий соус. На запитання суддів "Чому вона так полюбляє готувати такі соуси?" відоповіла, що живе на Закарпатті, а там завжди багато грибів.

Читайте також:  Закарпатка підкорила суддів шоу "Мастер Шеф" і потрапила у двадцятку найкращих

Але судді були не дуже раді такому рішенню учасниці і вирішили, що жінка досягла свого максимуму на проекті. Тому відправили її додому – в Ужгород. Любов Бляшка під час своєї останньої промови зазначила, що бажає, аби до фіналу дійшли лише 3 людей із тих, хто залишився, і назвала їхні імена. А інших учасників емоційна закарпатка зуміла дуже образити. Вони були просто шоковані вчинком жінки. Чому – дивіться у випуску. 

Нагадаємо, минулого року ще один закарпатець спробував свої сили у кулінарному проекті "Мастер Шеф".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів