Життя   • 14 листопада 2018 року, 10:59518 ФОТОФАКТ

Чоловік перевозив через кордон дорожню сумку, запаковану грошима

Українець через митний пост Тиса намагався вивезти з країни 25 тисяч євро

Українець намагався незаконно перемістити 25 000 Євро через митний пост «Тиса». Для проходження митного контролю він обрав «зелений коридор». Проте, працівники митниці, врахувавши ризики, скерували автомобіль в якому чоловік їхав пасажиром, у бокс для поглибленого огляду.

Українець намагався вивезти з України 25 тисяч Євро.

Як запевнили у ДФС у Закарпатській області, під час митного контролю транспортного засобу та речей чоловіка, окрім заявлених під час усного опитування 10 000 Євро, працівники митниці виявили 25 000 Євро, які знаходились у дорожній сумці.

Читайте також:  Яким буде курс валют до кінця осені: прогнози експертів

Згідно з чинним законодавством фізична особа має право вивозити з України готівку в сумі, що не перевищує в еквіваленті 10 тисяч євро, а надлишок потребує письмового декларування. Вивезення за межі України фізичними особами – резидентами готівки в суму, що перевищує еквівалент 10 000 Євро, здійснюється за наявності документів, що підтверджують зняття готівки з власних рахунків у банках, і квитанції про здійснення валютно-обмінної операції з цією готівкою (у разі здійснення такої операції) виключно на ту суму, що перевищує еквіваленті 10 000 Євро.

На момент перетину митного кордону України, у чоловіка не було документів, що підтверджують зняття готівки з рахунків у банках. За фактом незаконного переміщення валюти складено протокол про порушення митних правил за ознаками статті 471 Митного кодексу України. 25 000 Євро вилучено.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів