Із Мукачева по євроколії курсуватиме потяг в одне із міст Словаччини

Життя  15 листопада 2018 року, 12:36 2851

Завдяки наявності в Мукачеві колії європейського стандарту, місто може стати великим залізничним хабом, впевнений міністр Омелян.

Наступним напрямком поїздів з Мукачева до Євросоюзу стане одне з міст Словаччини. Про це з посиланням на повідомлення міністра інфраструктури України Володимира Омеляна в Facebook пише видання "ЦТС".

"Наступний напрямок – на Словаччину, і теж євроколія. Про це нещодавно домовилися зі словацьким колегою", – зазначив міністр, коментуючи тестовий запуск пасажирського поїзда з Будапешта.

Читайте також:  Потяг "Мукачево-Будапешт": відомо, коли його запустять

"Таким чином, маючи зручне сполучення з багатьма українськими містами і країнами ЄС, Мукачево має всі можливості стати великим залізничним хабом. І не тільки пасажирським", – упевнений Омелян.

Відзначимо, що в контексті з’єднання Закарпатської області зі Словаччиною розглядається не тільки Мукачево, а й Ужгород. Наприклад, в лютому цього року стало відомо, що розглядаються два варіанти організації маршруту поїзда з Ужгорода в Кошице. Перший передбачає заміну колісних пар поїзда з євроколії на український стандарт і навпаки в Матєвце, для чого там потрібно буде створити відповідну інфраструктуру. Другий - продовження європейської колії з Матєвце до Ужгорода. В даному випадку добудувати необхідно буде всього 11 км залізничного полотна.

Нагадаємо, 14 листопада у Мукачево прибув перший експериментальний потяг із Будепешта.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0