Життя   • 15 листопада 2018 року, 14:37950 ВІДЕО

Цілодобові садочки в Ужгороді: як вони працюють

В Ужгороді працюють два цілодобові садочки

24 години на добу – у садочку. Практика дошкільних навчальних закладів у режимі нон-стоп набирає популярності в Ужгороді. В обласному центрі цілодобово працюють два садочки – ДНЗ №18 та ДНЗ№40.

В останньому необов’язково залишати малечу на ніч. Зате дитину можна забрати пізніше, ніж з інших садочків. Хоча майже половина діток тут ночує. ДНЗ №40 доступний для загалу. Нині тут діють 4 групи. Одна з них – ясельна. Виховують тут 106 діток. Доба перебування дитини у цілодобовому садочку вартує батькам 21 грн 50 коп.

До ночівлі садку діти звикають по-різному. Але якими б не були завантажені батьки, надовго своїх дітлахів у дитсадку не залишають.

Читайте також:  В одному з дитсадків області виникла серйозна проблема. Батьки обурені

А от дітки, які навчаються у цілодобовому ДНЗ №18, потрапляють сюди за призначенням лікаря. Це заклад санаторного типу і малеча тут тубконтактна. Це означає, що хтось із їхніх батьків хворий на туберкульоз. 

Усього в садочку 110 вихованців. Але в режимі нон-стоп працює всього одна група, яку відвідує 17 дітей. Діти тут оздоровлюються. Їх направляють у заклад на 1 рік. А через те, що дитсадок санаторного типу, малеча перебуває тут безкоштовно. Докладніше – у сюжеті "Сіріусу".

Як раніше писало інтернет-видання "PMG.ua", на Мукачівщині виховательку одного з дитсадків звинуватили у образі дітей. Розгорівся скандал.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів