У сім’ї нардепа Віктора Балоги знову весілля

Життя  24 листопада 2018 року, 09:52 27221 ФОТО, ВІДЕО

Сьогодні, 24 листопада, у родині народного депутата України Віктора Балоги неабияке свято. Він віддає заміж єдину доньку – Софію.

Родина Балог всиновила дівчинку багато років тому. Зараз дівчині 19 і сьогодні вона виходить заміж. Обранцем завидної нареченої став 22-річний Георгій Бисага.

Одруження Софії Балоги та Георгія Бисаги

Свої стосунки пара узаконила у четвер, 22 листопада, у Мукачівському РАЦІСі. Однак відгуляти весілля вирішили сьогодні, в останню суботу листопада.

Дочка Віктора Балоги вийшла заміж за Георгія Бисагу

Як розповів Віктор Балога в одному зі своїх інтерв’ю, він забрав Софію із дитбудинку у 1999 році, бо дружина не хотіла більше народжувати. Нагадаємо, що в нардепа на той час уже було двоє дітей – сини Павло та Андрій.

"Ми на сімейній раді зібралися і приймали рішення – у нас буде хлопчик чи дівчинка? Дружина казала, що хлопчик, але вже були два сини, тому взяли дівчинку". У вересні 2017 року Софія Балога почала жити самостійно. Їй зняли квартиру.

Прийомна дочка Віктора Балоги – Софія

Нардеп зазначив, що його єдина донька не хотіла йти вчитися. Тому пішла працювати перукарем. "Ми щасливі, тому що ми живемо в гармонії. Це найбільше багатство. І небідно. Діти працюють. Все нормально", – розповідав Віктор Балога.

Наразі інформації про те, де пройде святкування весілля – нема. Ймовірно, у сімейному ресторані "Eventum Hall", який, як кажуть мукачівці, збудували спеціально для весілля старшого сина Віктора Балоги – Андрія та Едіти Гелетей.

Зазначимо, що на весіллі Андрія Балоги та Едіти Гелетей гостей розважали ТІК та Скрябін. Які ж зіркові гості виступатимуть на весіллі єдиної доньки Віктора Балоги – поки загадка.

Донька нардепа Віктора Балоги Софія та її коханий

Фото – з профілю Софії Балоги в мережі Інстаграм.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1