Життя   • 30 листопада 2018 року, 10:301751 ФОТО

"Кращий студент Закарпаття": хто переміг у конкурсі

29 листопада в ужгородській галереї "Ілько" відбувся фінал конкурсу "Кращий студент Закарпаття". Десять конкурсантів показали свої таланти. Зокрема, на цьогорічному конкурсі співали, декламували вірші, демонстрували відеоролики тощо.

Декілька студентів торкнулися актуальної української тематики: говорили про важливість незалежності та про війну. Не оминули і проблему політв’язнів на прикладі ув’язненого в Росії українського кінорежисера Олега Сенцова.

Читайте також:  У Мукачеві визначили володарку титулу конкурсу краси "Міс МКТЕК 2018"

Оцінювало конкурсантів поважне журі, серед яких очільниця Студії сучасного танцю "Бліц" Олена Камінська, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Денис Ман, речниця Управління патрульної поліції в Закарпатській області і водночас володарка титулу "Кращий студент Закарпаття – 2014" Марія Туряниця.

Спортивним виступом на конкурсі відзначилася другокурсниця факультету здоров’я людини УжНУ Лідія Манзулич. Саме вона стала"Кращогим студентом Закарпаття – 2018". Наостанок присутні підсумували важливість такого конкурсу, адже він дає стимул іншим студентам розвиватися і демонструвати свої вміння публіці.

Нагадаємо, студенти УжНУ взяли участь в Осінній Академії НАТО.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів