Названо євробляхи, які не будуть розмитнювати

Життя  30 листопада 2018 року, 12:16 7223

Любителі "янгтаймерів" (автомобілів у віці близько 30 років), що тріумфували у зв’язку прийняттям нових правил розмитнення, будуть засмучені. В Україні не можна розмитнити автомобіль, що не відповідає нормам Євро-2.

Насправді, обмеження по "Євро-..." все-таки залишилися в силі. Відповідна норма прописана в Законі № 2739-IV "Про деякі питання ввезення на митну територію України та проведення першої державної реєстрації транспортних засобів" .

Стаття 2 цього закону містить наступний текст: "Митне оформлення з метою вільного обігу та першу реєстрацію в Україні ввезених транспортних засобів нових і таких, що були в користуванні, або виготовлених в Україні здійснюють за умови їх відповідності екологічним нормам не нижче рівня "ЄВРО-2".

Читайте також:  На Закарпатті розмитнили перший автомобіль на єврономерах

Фактично це означає, що автомобілі старше 1995 року випуску розмитнювати в Україні заборонено. Ця норма навряд чи засмутить більшість "евробляхерів", так як їх машини, здебільшого, випущені після 1995 року. А ось любителі "справжніх, аналогових автомобілів, виготовлених в кінці 80-х і початку 90-х, виявляються обмежені в правах.

Крім того, ця норма істотно ускладнює життя колекціонерам. Імпорт автомобілів, що представляють історичну цінність, теж залишається перекритим.

Як раніше інформувало "PMG.ua", митники розповіли, що потрібно для розмитнення "євроблях".

Джерело: Авто 24
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0