Життя   • 16 грудня 2018 року, 11:353496

Закарпатець розповів про свої враження від потягу "Будапешт-Мукачево"

Закарпатець розповів про свої враження від потягу "Будапешт-Мукачево"

Закарпатець Денис Добра у соцмережі "Фейсбук" вирішив описати свою подорож новим міжнародним потягом "Будапешт-Мукачево".

"Вартість квитка — 20,9 євро, додатково оплачується бронювання місця 3 євро. Всього 23,9 євро.

 

Моє місце – вагон 2 класу. Тут є Wi-Fi, розетки біля кожного ряду. Кожен третій ряд крісел має столик. І я за таким якраз і сиджу. Крісла комфортні.

При купівлі квитка, ви можете обрати сидіння біля вікна, що відповідно позначені. І ще дрібничка — гачок для одягу на полиці, і біля вікна. А багажні полиці вражають — там поміщаються дуже великі валізи і сумки.

У вагоні прямого сполучення "Будапешт-Мукачево" було 25 пасажирів. По станції "Кобаня—Кішпешт" зайшли чотири молоді люди, українці, з матом-перематом, випивші. Бидло, яке розмовляє дуже голосно, абсолютно не зважає на інших.

По станції Дебрецен до вагону ввійшли троє поліцейських. Спитав — їдуть до Ніредьхази. «Мої» хлопці на диво стали смирні. В вагоні 31 пасажир.

Читайте також:  Поїзд "Мукачево-Будапешт": що можна побачити у містах

Шестивагонний потяг ІС Латориця прибув на ст.Загонь. Зміна локомотиву, та відчеплення нашого вагону. Також до нашого потягу причіпляють вагон "Загонь-Чоп".

Угорський провідник та представник УЗ, проводять звірку кількості пасажирів до України. По словам українського провідника, сьогодні завантаження 30% , з наявних 78 місць. Це при тому що по ст.Чоп також була висадка. Спілкувалися провідники по-угорськи. Орієнтовно в Україну прибуло до 60 пасажирів", – зазначив Денис Добра.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів