Життя   • 27 грудня 2018 року, 18:021090 КАРТА

В Україні створили інтерактивну карту переходів УПЦ Московського патріархату під юрисдикцію ПЦУ

В Україні створили інтерактивну карту переходів УПЦ Московського патріархату під юрисдикцію ПЦУ

Протягом двох тижнів після Об’єдначого Собору до ПЦУ вирішили перейти понад два десятки парафій на чолі зі своїми священиками. Для того, аби фіксувати такі переходи і їх деталі, Релігійно-інформаційна служба України започаткувала інтерактивну карту, де позначатиме ці факти.

"Представлена нами карта – спроба каталогізувати усі висвітлені випадки виходу громад із УПЦ (МП) та продемонструвати дійсні масштаби й географію цього явища. Без бачення вказаних факторів, як вважаємо, годі вести мову про розуміння самого явища переходів, їхнього впливу на суспільство тепер і в майбутньому", – зазначили у прес-службі РІСУ.

Читайте також:  Владики заявили, що на Закарпатті чимало священиків та мирян готові перейти до Православної Церкви України

Карта інтерактивна і буде оновлюватися. Натиснувши на позначку (вони є 4х видів), можна дізнатися інформацію: населений пункт, назву храму/парафії, дату переходу, в окремих випадках – обставини зміни юрисдикції, а також лінки на новини з детальнішою інформацією.

Зазначимо, що на цій карті вже позначено і першу закарпатську парафію, яка нещодавно приєдналась до Православної Церкви України.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів