Життя   • 28 грудня 2018 року, 21:19798 ФОТО

Сімейним лікарям Ужгородщини придбали три новенькі позашляховики

На Ужгородщині сімейних лікарів забезпечили транспортом: відтепер лікарі на виклик приїжджатимуть на автомобілі "Renault"

Сімейні лікарі та медики загальної практики сімейної медицини сьогодні, 28 грудня, отримали 3 автомобілі Renault Duster для виїздів до пацієнтів, які за медичними показаннями потребують консультації лікаря вдома. Про це інформує Ужгородська районна рада.

«Спільними з районною радою зусиллями Центр первинної медико-санітарної допомоги зміг придбати нові автомобілі, призначені для сімейних лікарів та лікарів загальної практики, які працюють на "первинці" сіл Батфа, Руські Комарівці та Кам’яниця. Ми дуже потребували цих автомобілів. Тепер лікарі зможуть швидко приїхати додому до пацієнтів, які за станом здоров’я не мають змоги дістатися до амбулаторії» – зазначила головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Лариса Шинкаренко.

Читайте також:  Замість майже 8 тис. – 17 тисяч: сімейні лікарі Мукачева з жовтня отримують підвищену зарплату

Вартість автомобілів складає півтора мільйона гривень. Автівки оснащені електронною системою стійкості, дорожнім набором, тощо. Усі придбані автомобілі матимуть спеціальний напис «Медична служба».
Новенькі автомобілі стали гарним передноворічним подарунком для медиків. 

Як зазначалося, мукачівці можуть підписати угоду з сімейним лікарем і в Центрі надання адміністративних послуг

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів