Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Астрологічний прогноз на 2019 рік: прогнози астрологів для усіх знаків зодіаку

Астрологічний прогноз на 2019 рік: прогнози астрологів для усіх знаків зодіаку

Астрологічний прогноз на 2019 рік: прогнози астрологів для усіх знаків зодіаку

Овни

ВІДЕО ДНЯ

Доленосне завдання року – стати зразковим сім’янином, створити затишне сімейне вогнище, вирішити житлові проблеми, зміцнити кровні узи, пустити коріння. Стати більш чуйними і милосердними. Зумієте упорядкувати домашню обитель, приватний суверенний простір, на який ніхто не зазіхає – прекрасно! Це гарант міцного фундаменту на 18,5 років.

З радістю звалювати на себе тягар домашніх турбот, залучити до роботи суджених в домашніх стінах не вдасться, у них інші пріоритети: це бізнес, кар’єра, професійне зростання.

Реклама

У вас же, навпаки, ця тема відпрацьована. Успіхи і поразки у професійній, кар’єрній діяльності є тестом: чи відповідає робота вищому покликанню?

Трудовий фанатизм небезпечний. Якщо прив’язалися до роботи (де начальство гнобить), внаслідок мало вкладаєте сил в родинне благополуччя, доля насильно може позбавити вас роботи, щоб повернути в родину – тут прогрес.

Реклама

Це рік згортання багаторічних планів, програм, які себе віджили і вже гальмують розвиток. Не чіпляйтеся за минуле, дозріле яблучко саме відпаде. На зміну діяльності, де ви як фахівець вичерпали ресурс, прийде інша. На щастя, фортуна до вас прихильна, посилаючи покровителів, вчителів, радників високої духовної культури. Внаслідок будь-які перешкоди будуть подолані. В світогляді відбудеться квантовий стрибок.

Дуже корисно подорожувати: обирайте далекі і найсміливіші маршрути, обов’язково поєднуючи їх з духовним і культурним розвитком. Далеко від рідних місць отримаєте максимум щастя і натхнення. Бажаючі можуть вступити до вузу, зайнятися професійним навчанням, переїхати в інше місце. Птах щастя пурхає далеко від дому.

Січень, липень, грудень – місяці кризові, що несуть визначені події. Уникайте поспішних кроків!

Реклама

Діяльність, що несе удачу: аграрна, сільськогосподарська, матеріально-технічне постачання, домашнє господарство, вдале використання природних ресурсів, земельних володінь, житла (здача в оренду), готельний бізнес, генеологія.

Професії: водопровідник, хлібороб, колекціонер, історик, мікробіолог, ботанік, мореплавець, охоронець, оптовий торговець, пекар, кухар, продавець, продюсер, режисер, сантехнік, будівельник, фермер, шахтар, експедитор.

Тельці

 Самоосвіта, сфера комунікацій, посередництво – найпрогресивніші напрямки. Доброзичливо спілкуйтеся, проявляйте допитливість, випадкових зустрічей в цьому році для вас не буває. Вони визначені згори – запорука успішного майбутнього. Навколишній світ – це інформаційне поле, де ви черпаєте знання, життєву енергію, цілющі враження. Озирніться навколо, все найцінніше поруч, шукати удачу, вирушаючи за тридев’ять земель не треба. Люди доброзичливі, життя прекрасне, наповнене різноманітними доленосними ситуаціями, які вас вчать мудрості, збагачують духовно. Інтелектуальна всеїдність, спрага пізнати все, бути в курсі різноманітних новин – від сусідських пліток до подій світового масштабу – це нормально. Не ховайтеся в мушлі, активно переміщайтеся в просторі, відкриваючись всьому новому, що зустрічається на шляху.

У критичні моменти насамперед прислухайтеся до себе, пропускаючи чужі підказки, настанови через фільтр власних відчуттів. Вони найправильніші. В цьому році потрібно успішно спопелити захований глибоко в підсвідомості негатив, страхи, фобії, що накопичуються роками. Не бійтеся ризикувати, в екстремальних ситуаціях ви "вмираєте" і воскресаєте, отримуючи благодать духовного очищення. І матеріально збагачуєтеся.

У шлюбних пар – мир і злагода, спільні подорожі дуже ріднять, грамотно облаштовуйте побут і радійте за супутника, чий внесок в сімейний бюджет зросте (і витрати теж). Можете розраховувати на їх щедрість. Тут ви перший претендент. Процес структурування накопиченого життєвого досвіду (що стартував в минулому році) триває. Вам слід розставити акценти в своїх думках, зміцнити або зруйнувати старі переконання, звільнитися від консервативних догм. Визначитися, який світогляд є рідним, а які стандарти нав’язані суспільством, партнерами і від них слід відмовитися.

Професії, де можна досягти успіху: брокер, водій, дилер, диспетчер, постачальник, драматург, інформаційний аналітик (оглядач), книготорговець, коментатор, кондуктор, конс’ерж, кореспондент, маклер, манікюрниця, невропатолог, оптовий торговець, письменник, поліграфіст, листоноша, публіцист, працівники засобів масової інформації, розумової праці, залізничних сполучень, телекоментатор, таксист, будівельники мостів, студенти, автоторговці, поліцейські інформатори.

Реклама

Близнюки

Пристрасть бажань величезна, "хочу" – потужна рушійна сила року, яку контролює доля, страхуючи від розбещень. Ви повинні отримувати задоволення на всіх планах, накопичити максимум позитивних відчуттів в душі, стати фінансово незалежними, реалізувати потаємні задуми, зробити важливі покупки. Егоїзм нині не порок, а чеснота. Дотримуючись здорового балансу між "беру-даю", ставте власні інтереси на перше місце, не намагаючись всім догодити, цей подвиг ніхто не оцінить. Розраховувати на твердий матеріальний ґрунт під ногами, щоб не жити за чужий рахунок (навколо стільки потребуючих), а навпаки фінансувати інших – є першочерговим завданням. Тоді знайдете силу і впевненість, везіння примножиться. Щоб не утворився "свищ-вампір" для витоку енергії, вчасно всюди розплачуйтеся, боргів не накопичуйте, кредити вчасно гасіть. Потрібно чітко контролювати всі свої ресурси, виключити будь-які ризики. І не рахувати чужі гроші, вони можуть стати яблуком розбрату.

Тема партнерської ідилії найбільш животрепетна. Виходьте заміж, одружуйтеся, узаконюйте стосунки, навіть якщо партнер скупий або сидить на фінансовій мілині (це тимчасово). В цьому році створені альянси (шлюбні, ділові) благословенні. Кращих покровителів і союзників для серця, творчості, співпраці не знайдете. Але врахуйте: подібне притягує подібне. До якого рівня доросли, те і отримаєте. Руйнуйте стіни ворожнечі, миріться з недругами, а будь-яку конкуренцію використовуйте з максимальною користю для себе. Це позитивний детонатор.

Посадовий стрибок вгору – справа спокуслива і небезпечна. Будьте обачні, уникайте зловживань, ризикуєте в ілюзорному пориві наробити дурниць і зруйнувати кар’єру, статус. Тут бореться зло з добром, бережіть професійне реноме, як зіницю ока!

Робота, де чекає процвітання: банківський службовець, фінансовий консультант, косметолог, інвестор, касир, композитор, кондитер, податковий інспектор, модельєр, мебляр, музикант, оформлювач-дизайнер, парфумер, співак, поет-пісняр, садівник, квітникар, танцюрист, торговець прикрасами, квітами, хімік.

Раки

 

Реклама

На порядку денному – пошук себе, персонального шляху розвитку. Події року зумовлені і закладають фундамент партнерських стосунків на 10 років. Потрібно знайти міцний духовний стрижень, навчитися приймати самостійні рішення, взявши кермо відповідальності в свої руки. Запорука правильного вибору – порятунок від будь-яких залежностей (психологічних, емоційних, матеріальних, плотських), що затьмарюють розум. Це палиця в колесах. Зовнішній вигляд дуже важливий, є візитною карткою. Слідкуйте за фігурою, підберіть модний гардероб, зачіску, відпрацюйте манери поведінки. Консультація стиліста дуже доречна. Зараз ви бажана цукерочка в красивій упаковці.

У службовій сфері – царство благодаті. Байдикувати – собі на шкоду. Запрягають і оріть. Спектр можливостей добре заробити – різноманітний, адже ви як фахівець широкого профілю – золото кадрового фонду. Будь-яка праця посильна, начальство в захваті, доручати можна все. Ентузіазм трудівника вдасться блискуче конвертувати в матеріальні блага. Ліві підробітки, робота за вільним графіком дуже плідні. Це також відмінна трудотерапія для поліпшення здоров’я.

Шлюбні пари, починаючи з минулого року, ще проходять серйозні випробування на партнерську зрілість в союзі. І зобов’язані випити цю чашу мук до дна, розв’язавши давні кармічні вузли. Думки про розлучення в критичні моменти женіть геть. Це не вирішення проблеми, а збільшення. Ви обоє рябоє, зобов’язані відчувати моральну межу, яку переходити не можна. Прагніть до миру і злагоди, пробуйте побути в шкурі партнера. Якщо коса найшла на камінь, маневруйте, проявляючи чуйність і турботу. Ви інфіковані ілюзорними ідеалами (з травня), звідки і всі біди. Але в будь-якому випадку остаточне "так" або "ні", незважаючи на залізобетонну принциповість партнера, належить тільки вам!

Якщо занадто боїтеся втратити того, до кого прикипіли всім єством, розставання майже неминуче. Ну а якщо готові відправитися в автономне плавання, вам обов’язково пошлеться надійний супутник. Тим, хто розчинився в соціумі (судженого), слід терміново міняти тактику, рулити на власний розсуд. Інакше розлучення, крах мостів співпраці протягом року неминучі. Втім, якщо в шлюбному, діловому союзі є потенціал для зростання, ви обидва дорожите родинним гніздом – вдало пройдете кризову смугу і залишитеся разом. Будьте уважні, в цьому році до вас прийдуть жінки з минулого.

Січень, липень. грудень – час фатальних поворотних подій в цій сфері, де спільні програми себе відпрацювали.

Вдала діяльність року: адвокат, боєць, льотчик, директор, керівник, орендодавець (житло, земля), металург, перукар (чоловічий), портьє, працівник збройної промисловості, сталевар, швейцар, каскадер, галантерейник, водій швидкої допомоги.

Леви

Реклама

Фон року – розважально-святковий, пронизаний красивим романтизмом, творчим азартом. Фортуна благоволить особам творчим, спраглим розконсервувати і реалізувати природні таланти, а також закоханим серцям. У вас обов’язково має бути цікаве хобі (заняття), захоплення коханням, щоб відчути повноцінність буття і кайфувати, наповнюючи життєве депо щастям на майбутнє. А чи відповідають взаємністю – це не настільки суттєво. До навіжених витівок благовірних час звикнути.

Ключове завдання року – менше працювати (трудовий фанатизм небезпечний), розібратися в собі на більш глибинному рівні, зачіпаючи приховані шари підсвідомості, навчитися чути голос натхнення. Що там заховано в ящику Пандори за харизматичним фасадом? Щоб не хворіти (імунітет низький), працюйте заради задоволення. Видаючи на-гора не кількість, а якість (в ролі фахівця вузького профілю). Робота і здоров’я – речі взаємопов’язані. Якщо мучить якась болячка – це тест, значить займаєтеся шкідливою трудовою діяльністю. Або перебуваєте в рабстві залежностей, поганих звичок, від яких найвдаліший час позбутися. Робіть висновки.

З усередям моліться, кайтеся в проступках, прощайте кривдників, подавайте милостиню нужденним. І закохуються! Це вирощує чесноти в душі. Підзарядка в сакральних місцях, духовні практики вкрай необхідні. Більшість подій на службовому терені несуть печать кармічної зумовленості, свідчать про завершення програм. Втративши роботу (повноваження, обов’язки), до якої прикипіли, не шкодуйте. Значить тут немає потенціалу для зростання – збережете здоров’я.

Січень, липень, грудень протестують на помилки і внесуть корективи в подальшу долю.

Вдалі професії року: бармен, ветеринар, шпигун, таємний агент, ортопед, поет, соціальний працівник (благодійного фонду), швець, фотограф, який працює зі злочинцями, тимчасово безробітний з матеріальною допомогою.

Діви

Виходьте з-за лаштунків на соціальну арену! Набути гідних друзів, однодумців, зайнятися громадською роботою, стати мудрим політиком, неформальним лідером – ось доленосний наказ. Нарешті з’являться справжні брати по духу, з якими буде відбуватися рівноцінний обмін енергіями, емоціями, враженнями, з якими запанує повне співзвуччя поглядів, ідеологій. Це чудово, ви знову будете на одній хвилі з колективом, ставши його безцінним двигуном з користю для себе.

Реклама

Розважальних тусовок уникайте, флірти, спокусливі залицяння – тема відпрацьована. Від колишніх позашлюбних зв’язків, просочених нафталіном, належить позбутися. Вони вже вичерпали свій ресурс. І штовхають на шлях регресу. Якщо відчуваєте романтичну фригідність,запал кохання згас, трансформуйте їх у дружбу. Роль запального мачо зараз не для вас. Втім не варто посипати голову попелом, все одно будете кохані.
У шлюбі орієнтуйтеся на духовний бік спілкування. Вас зріднять загальні погляди, інтереси, життєві позиції, щасливе домашнє вогнище. Перевірку на міцність пройдуть справжні довірчі стосунки, де на жаль (з травня) нечистий будує підступи, і де потрібно проявляти здоровий глузд, уникати сварок, розбіжностей. Під рідним дахом запанує щастя, багатьох чекає поповнення в родині, успішне вирішення житлових проблем, порадують зяті, невістки, робіть на них ставку, і не нехтуйте дітей, коханих. Будинок – благословенна обитель.

Вдалі професії року: адвокат, астролог, агітатор, гід, законодавець, депутат, консультант, льотчик, штурман, механік, оператор, політик, працівник авіакомпанії, автопромисловості, радник, соціолог, електрик.

Терези

 

Приведіть до ладу почуття, думки, визначтеся з істинними духовними цінностями і життєвими цілями. У чому сенс вашої місії і як вписатися в правильну траєкторію руху? Якщо раніше помилилися з персональним призначенням, робота не влаштовує, шанси відновити справедливість, перекваліфікуватися є. Та заповітне справа, що визначена для самореалізації, сама знайде вас. Кар’єрне просування теж реальне, доля дає відмашку. Злетіти на Олімп миттєво не вдасться, тут поставлено темп "крок вперед, два назад". Перешкоди – не перешкода, мета поставлена, поперемінно форсуйте, відповзайте, але поставити прапор перемоги зобов’язані! Спочивати на минулих лаврах не можна, закладається професійна база на 10 років. Зараз ви на піку, до якого йшли роками, фахівець високого класу і заслужили гідний статус (посаду).

Паралельно несіть хрест виснажливих сімейних випробувань (це кармічний борг), втім сім’я зменшиться і стане легше. Сконцентруйтеся на бізнесі, шліфують ділові навички. Вертикаль "батьки-діти", "начальник-підлеглий", "чоловік-дружина" – найбільш напружена.

Атмосфера року сприятлива для різноманітних контактів з людьми, поїздок (недалеких), зустрічей, навчання, збагачення досвідом. Тут позитивна віддушина. Коло інтересів розшириться, випадкові люди можуть стати вашими покровителями. Завдяки спритності розуму, таланту імпровізувати, підібрати ключ до чужих душ вам пощастить опинитися в потрібному місці в потрібний час і досягти великих успіхів.

Реклама

Вдалі професії року: ріелтор, адміністратор, альпініст, астроном, буровик, вихователь, глава виконавчої влади, фірми, відомства, державний діяч, генерал, геолог, діловод, диригент, забудовник, стоматолог, інженер-будівельник, муляр, командир, менеджер, виконроб, соліст, учитель, фізик, тренер, чиновник, годинникар, еколог, економіст.

Скорпіони

У матеріальному плані рік максимально урожайний. Успіх у бізнесі, доходи зростуть, сприяючи накопиченням. Частину коштів пощастить інвестувати в розвиток справи, зробити важливі покупки. Творіть добро, проявляйте щедрість до оточуючих, не збіднієте, а навпаки розбагатієте. Зараз через вас даються блага іншим. Будете жаднюкою – втратите багато разів.

Інвентаризації підлягають колишні переконання: експериментуйте, ламайте застарілі стереотипи мислення, сучасний соціум вимагає абсолютно нових поглядів, де домінує любов до батьківщини, сім’ї, національних культурних традицій. Протягом року належить зробити ревізію в колі знайомих, щоб позбутися від контактів, стосунків, які вичерпали себе. Це вже баласт і підлягає утилізації, щоб звільнити місце для нових стосунків. Сфера комунікацій найгнітючіша, що висмоктує сили. Уникайте випадкових зв’язків, пліток, засуджень, зайвої цікавості, не нав’язуйте власні погляди. Вони непереконливі. "Що, де, коли нехай вас не цікавить, зайва інформація згубна для розвитку.

На романтичному фронті (з травня) – смуга спокус. Контролюйте себе. Якщо спалахнуло ліве захоплення – це самозакоханість. Є в серце справжнє кохання до давнього обранця, бережіть його, не розбазарюйте на легковажні пригоди. Союз зцементують спільні інтереси і ваші щедрі інвестиції (серцеві, матеріальні, інтелектуальні) в партнера. Вкладаючи, ви покращуєте спільне майбутнє. Одночасно активізуйте професійне навчання, більше подорожуйте. Потаємна мрія подивитися світ зараз може стати реальністю, мандруйте в далекі країни, пізнавайте їх культуру і розширюйте духовний кругозір!

Вдала сфера діяльності: юрист, маркетолог, адвокат, адміністратор лікарні, богослов, теле-радіо ведучий, головний лікар, диктор, видавець, кочегар, дослідник, лектор, місіонер, наставник, мисливець, священик, спонсор, пожежник, викладач вузу, продавець, розвідник, редактор, рекламодавець, рентгенолог, спортсмен, співробітник турфірми, вчений (гуманітарій).

Стрільці

Реклама

Дефілюйте, самостверджуйтеся! Ви чарівні, феноменально популярні, щасливі, енергопотенціал б’є джерелом. Здатні не тільки вправно керувати своїм життям, а й впливати на інших, щоб створити плацдарм для переможних дій на 12 років.

Головне – не розтратити цей дар на самовихваляння, не впасти в гординю, викорінити комплекси, модернізувати свій внутрішній світ, наповнивши його чеснотами. Рік пронизаний форс-мажорним духом, ходінням над прірвою. Це важлива умова для розвитку. Зменшити вашу прихильність до матеріального світу (фінансів, речам, земному комфорту), приборкати власницькі інстинкти – ось яке перед вами стоїть завдання. Саме на моменти екстриму, стресового стану прихований гріховний бік натури розквітне у всій красі, розкриються скелети в шафі. Але це не привід для депресії, самобичування: таємне стає явним, щоб назавжди піти з вашого життя. Тому сміливо пірнайте у вир ризикованих ситуацій, напрацьовуйте імунітет до стресів, викорінюйте страх. Тільки відважні духом "помруть", перетворяться і знову воскреснуть з попелу помилок, і тоді вже в майбутньому ніякі важкі випробування їм не страшні.

Збитки, втрати мотивовані кармічно (доля забирає надлишки, взяті за попередні роки) і це неминуче. Поступайтеся, охоче робіть подарунки, діліться, тоді втрати будуть мінімальними. Щоб матеріальні проблеми вирішувалися легко, більше приділяйте сил духовному розвитку. Необхідні кошти прийдуть суворо дозовано і в останній момент. А коли фатально не щастить, значить ви егоїст, скнара, просочений гординею, дурними претензіями до долі і довкілля.

Девіз року – ставити інтереси оточуючих на п’єдестал, а власні запити відсунути на друге місце. Перекоси в сферу "беру-даю" чреваті пропажами, пограбуваннями, банкрутством. Хочете щось цінне отримати (матеріально, морально), відірвіть від себе найдорожче, розірвавши ланцюги жадібності. Кулі в цьому році не передбачається. Затягніть пояси і економно розподіляйте кошти, звикайте до аскетизму. Багатьом вдасться здійснити важливий продаж.

А ось вдома (з травня) – розгул темних сил, який пожирає енергію доброти, що руйнують психіку. Не піддавайтеся на провокації, бережіть родинне вогнище. Увага шлюбним парам: роблячи приємність судженим на всіх планах, ви підкорюєте Олімп божественної любові, зливаючись в бажаному екстазі почуттів і зміцнюючи союз.

Успішна сфера діяльності: аналітик, археолог, біохімік, детектив, благодійник, волонтер, судовий виконавець, психолог, кредитор, дослідник, медик судової експертизи, операційна сестра, охоронець, співробітник похоронної, податкової служби, страхової компанії, психіатр, слідчий, збирач утильсировини, хірург, цензор, менеджер по професійним кадрам.

Козероги

Реклама

Зараз ви – центр гравітації, навколо якого обертаються галактики. Хоча, на перший погляд, особистість скромна, що піддається маніпуляціям. Але це помилка. Усередині вирує колосальна незрима сила, душа переповнена багатющим досвідом, почуттями, знаннями, якими потрібно неодмінно поділитися з оточуючими, інакше саморуйнування неминуче. Віддаючи, ви звільняєте місце для нових енергій. Увага гордовитим Козерогам: не пріть, немов бульдозер, спроба взяти кермо влади в руки і проігнорувати чужі інтереси, чревата фатальними наслідками. Події січня, липня, грудня тому підтвердження.

Протягом року залежність від партнерів посилиться, протистояння амбіцій досягне піку. Щоб розбіжності не зруйнували вас як особистість, майте на увазі: потреба в особистій свободі – це бунт нижчого Я. Працюйте над недоліками, перетворюйтеся, міняйте себе, підлаштовуючись під вимоги оточуючих. Вони командують парадом. Нікому не переходьте дорогу, вчасно давайте задній хід: якщо хтось дихає в спину, пригальмуйте, пропустивши вперед ентузіаста. Поступаючись ви формуєте щасливе майбутнє. Підете на принцип – зробите собі гірше.

У шлюбних пар період реставрації стосунків. На жаль, на почуття і дії партнера ви не здатні впливати. Тільки на власні егоїстичні програми. Він вирішує бути далі разом або розлучитися. І не смійте тиснути! Форсувати події не можна, зараз вибирає супутник, дайте йому дозріти і запросити вас під вінець. Одинакам фікс-ідея вийти заміж або одружуватися за всяку ціну – згубна. Намагаючись активніше це зробити, ви йдете проти течії. Втім той, кому ви призначені, сам вас знайде і завоює серце. Одягати чужі чоботи не доведеться. Будьте уважні, на протязі року в життєвому полі з’являться чоловіки з майбутнього.

Духовна еволюція вимагає виявити і визнати власні вади, фобії, пороки і терміново перезавантажитися, звільнившись від тих червоточин. Зараз ви маєте блискучий дар передбачення, тонко відчуваєте де зло, а де добро.  Вмієте вчасно зірвати маски з людей непорядних, брехунів, невігласів, які загрузли в пороках, показавши їх істинний лик. Займайтеся благодійністю, проявляйте милосердя і співчуття до нещасних, таємно захищайте нужденних, не афішуючи про це. Тоді і вам в критичний момент підставлять сильне плече. Випадкових зв’язків уникайте, не впускайте в душу малознайомих людей, дистанціюйтеся від сусідів, допитливість згубна для психіки (з травня).

Вдала діяльність року: бізнес-партнер, архітектор, суддя, гінеколог, дизайнер, конструктор, косметолог, маляр, миротворець, натурник, нотаріус, оформлювач, оцінювач, перукар (жіночий), проектувальник, скульптор, сваха, спонсор, художник.

Водолії

Трудовий фронт вимагає тотальної мобілізації сил. Не ухилитися від роботи! Успішна перспектива ділового успіху, духовного і матеріального зростання очікує тільки працьовитих, виконавчих осіб. Будь-яка робота, де зможете викладатися на всі 100, стане багатим хлібним місцем. З радістю виконуйте щоденні зобов’язання, на службі відточуйте професійну майстерність, яка неодмінно знадобиться в майбутньому. Незважаючи ні на що, вкладайте максимум енергії в щоденну працю і тоді вам не страшні ніякі негаразди, грошей додасться. Якщо на душі шкребуть кішки, робота – найкращий порятунок. Невтомних працівників і тих, хто сповідує здоровий стиль життя, доля обов’язково нагородить хорошим здоров’ям. Протягом року старі хронічні болячки загостряться, щоб піти назавжди.

Реклама

Зараз ви зірка в соціумі! Займайтеся політикою, обмінюйтеся досвідом, енергією, ідеями, освоюйте премудрості прогресивних технологій, саме робота в колективі, де ви – серце і мозок – найбільш плідна.

В особистому житті все чудово, ви улюблені і бажані, океан вселенської любові посилає вам невичерпний потік піднесених почуттів. Слід обмежити безоплатні послуги, займайтеся благодійністю в міру можливості, легковажний альтруїзм небезпечний. Бо жертвуючи нужденним на шкоду собі, ви не тільки руйнуєте власне здоров’я, а й привчаєте милостинею людей до паразитизму. На щастя, серед друзів, однодумців завжди знайдуться покровителі й спонсори. Тому бережіть дружні узи, вони священні. Саме в цьому році ви відчуєте всю їх благодать. І самі в ролі одного демонструйте зразок шляхетності.

Бажання, вимоги, капризи контролюйте (з травня), вони несуть зло. Від мирської маячні не ховайтеся, уникайте відлюдництва, це веде до деградації. У січні, липні, грудні прощання з минулим буде найболючішим. Не чіпляйтеся за те, що від вас йде, це зумовлено.

Вдала сфера діяльності: аптекар, архіваріус, аудитор, бухгалтер, ветеринар, працівник хімчистки, військовослужбовець, доктор, держслужбовець, двірник, депутат, діловод, лікар-дієтолог, домробітниця, завгосп, зубний технік, інженер-механік, клерк, коректор, літредактор, курсант, лісник, санітарка, медсестра, масажист, няня, наладчик комп’ютера, програміст, птахівник (фермер), кравець, мануальний терапевт, поліцейський, співробітник служби порятунку, вантажник, прибиральниця, ревізор, ремонтник, слюсар, доглядальниця, зварювальник, секретар, реєстратор, солдат, електротехнік, столяр, сторож, терапевт, фармацевт, співробітник сфери охорони здоров’я.

Риби

Смуток – піди геть, життя – запальний феєрверк! Прагніть займатися улюбленою справою, отримуючи від цього задоволення. Регулярно робіть собі на тлі сірих буднів маленькі свята, щоб утриматися на плаву натхнення. Відчути свою унікальність, слідуючи велінням серця, одночасно уникаючи злиття з натовпом – ось доленосне завдання року. Бути гвинтиком в колективному механізмі вже не можна. Ця тема відпрацьована. Підкоряючись громадським ідеалам, ви розчиняється як особистість, соціум гасить паростки творчого ентузіазму. Зате в колі тих, хто любий і дорогий, будете почувати себе чудово. Наповнюйте особисте життя романтизмом, радійте, закохуйтеся! Беріть активну участь у долі дітей, де йде успішний прогрес.

На професійному небосхилі сяє сонце удачі. Штурмуйте кар’єрні висоти, просувайте бізнес, міняйте кваліфікацію, вдосконалюйте ділову майстерність, весь рік ви в фаворі у високих чинів. Чи вдасться творчо самореалізуватися в сфері, яка відповідає запитам соціуму. Отримавши важелі влади, врахуйте – це ще й відповідальність за чужі долі. Командуйте і підкоряйтеся, гармонійно поєднуючи принциповість з благородством, мудрістю начальника, який переживає всім серцем за долю підлеглих. Спільна справа і люди, від вас залежні, не повинні страждати. Якщо переусердствуєте з повноваженнями (влада слабодухих псує), ризикуєте стрімко злетіти і низько впасти. Планів на майбутнє краще не будувати, можете фатально помилитися. Друзів стане менше, підуть ті, з ким стосунки себе вичерпали. З травня героїчно тримайте удар спокусам!

Реклама

Вдала сфера діяльності: шоу-бізнес, актор, акушерка, спортсмен, конферансьє, вихователь, кардіолог, кінематографіст, підприємець, режисер, хімік-харчовик, художник, естрадний артист, шкільний учитель, директор навчального закладу, массовік-витівник, мистецтвознавець.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно