У пологовому будинку Хуста розповіли про те, якою, ймовірно, була мати покинутого хлопчика

Життя  2 січня 2019 року, 09:18 3569

Маленький Мартін зустрів Новий рік у медичному закладі міста над Тисою.

За словами медсестри Хустського пологового будинку Ельвіри Гушки, у медичному закладі є «Вікно життя», тож мати могла віднести дитину туди, але очевидно, вона боялася, що там є камери спостереження. Утім, таким чином вона б уникнула кримінальної відповідальності за вчинок.

Скоріш за все, народила хлопчика не дівчина, а жінка, у якої були не перші пологи. Важив малюк 3 кілограми 100 грамів.

Крім того, у нього була правильно перев’язана пуповина, замотана шовковою ниткою, як це робилося раніше в лікарських установах. Хоча в пологових зараз немовлятам встановлюють спеціальні затискачі.

Тож вірогідно навіть, що народжувала мама-зозуля сина не одна, а їй хтось допомагав.

Читайте також:  "Він кликав маму і плакав два дні", – медсестра розповіла про перші дні життя покинутого хлопчика

Що ще відомо про неї. Як розповіла одна з жінок, що живе на Київській набережній, де й було знайдено Мартіна, вона бачила через вікно жінку з чорною дорожньою сумкою у темному пальто з капюшоном. Вона була високого зросту і йшла важко. Тож чи мати це, чи її «помічниця», дуже хочеться вірити, що з’ясують поліцейські.

Крім того, списати на те, що мати дуже бідна і зреклася сина через те, що не зможе його утримувати, теж не можна, бо очевидці кажуть, що замотано було хлопчина в не дешеві речі.

І ще. Як поінформували у відділі комунікації Закарпатської поліції, повідомлення від мешканки Київської набережної  про дивну знахідку до відділку поступило 25 грудня о 06:41 ранку. Вона розповіла, що близько 06:30 виявила в під’їзді будинку, де проживає, між першим та другим поверхом дорожню сумку з новонародженою дитинкою, загорнутою в ковдру.

Оскільки подія трапилася о такій ранній порі, це наводить на думку, що принести малюка могла лише хустянка, якщо ж ні – то жінка приїхала власним автомобілем, бо маршрутки так рано ще не їздять.

На жаль, наразі це все, що відомо про людину, яка народила Мартіна.

Джерело: Закарпатпост
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0