Життя   • 10 січня 2019 року, 10:522397 ФОТО

На Закарпатті розпочався фестиваль колядок «Вифлеємська зірочка 2019»

Фестиваль «Вифлеємська зірочка 2019» проходить вже дев’ятий рік поспіль за ініціативи та підтримки народного депутата України Василя Петьовки.

9 січня в Ясінянській загальноосвітній школі № 2 було гамірно – тут розпочався дев’ятий фестиваль колядок «Вифлеємська зіронька-2019». У фестивалі щороку беруть участь вихованці дитсадочків та учні початкових класів.

Читайте також:  "Київська жона vs закарпатська жона": кумедне відео про Різдво

«Вифлеємська зіронька» в Ясіня завжди колоритна та яскрава. Малеча, вбрана у святковий гуцульський одяг колядувала, демонструвала цілі вистави. Про початок дійства традиційно оголосили трембіти. Виступи колядницьких гуртів були феєричними. Аплодисменти звучали раз за разом.

Діти щедрували і колядували давні й сучасні співаночки, доповнювали виступи запальними танцями, дзвінким гомоном національних інструментів. А залишали приміщення актової зали учасники колядницьких гуртів з солодощами та подарунками для рідних закладів. На Рахівщині фестиваль «Вифлеємська зіронька» продовжився 10 січня в селищі Великий Бичків. «Вифлеємська зіронька» проходить за ініціативи та підтримки народного депутата України Василя Петьовки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів