Життя   • 14 січня 2019 року, 15:58976 ФОТО

Мукачівців проінформували, хто має прибирати сніг

Мукачівців проінформували, хто має прибирати сніг у місті

Сніг мають прибирати не лише працівники комунальних служб. Комунальні служби та організації відповідальні за прибирання центральних вулиць, вулиць у мікрорайонах міста, мостів. Про це повідомляють в управлінні міського господарства. Також закликають й містян та бізнесменів очищати прилеглі до помешкань та офісів території, як це і передбачено правилами благоустрою міста.

У Мукачеві прибирають сніг

Щодо прибирання територій біля багатоповерхівок та в приватному секторі, передбачено, що тротуари вулиць у мікрорайонах приватної забудови прибирають представники управляючої компанії, ОСББ, домовласники в межах свого будинковолодіння на прилеглій території.

Читайте також:  Наслідки снігопаду у Мукачеві: реакція соцмереж

Прибирання здійснюють:

  • прибирання прибудинкових територій та внутріквартальних проїздів багатоквартирних житлових будинків обслуговує ТОВ "І.Т.В. Сервіс Плюс та ОСББ.
  • прибирання тротуарів вулиць міста обслуговує ТОВ "АВЕ Мукачево";
  • прибирання доріг та вулиць міста обслуговує ММКП "Ремонтно-будівльне управління".

У Мукачеві розчищають дороги від снігу

Згідно "Правил благоустрою міста Мукачево" суб’єкти господарювання зобов’язані утримувати у належному стані прилеглу та закріплену територію, здійснювати прибирання, організовувати весь комплекс робіт по благоустрою, а саме регулярне прибирання від снігу, льоду, здійснення протиожеледних заходів, що забезпечує утримання об’єктів благоустрою та прилеглих територій у належному санітарному стані.

Нагадаємо, після нічного снігопаду вулицями Мукачева ні пройти, ні проїхати.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів