Життя   • 15 січня 2019 року, 13:29358

Сьогодні "Укрзалізниця" почне повертати квитки через інтернет

15 січня Укрзалізниця знову почне повертати квитки через інтернет

Сьогодні, 15 січня, о 16:00 "Укрзалізниця" відновлює операції повернення проїзних документів на сайті booking.uz.gov.uа, на мобільній версії сайту й мобільних додатках. Призупинення виконання операцій повернення проїзних документів через інтернет діяло з метою запобігання зловживанням у піковий період перевезень із 15 грудня 2018 року. Про це йдеться на сайті "Укрзалізниці".

За словами директора департаменту з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень Олександра Красноштана, таке обмеження допомагає запобігати спекуляціям та іншим зловживанням із квитками під час свят. Про виправданість вжитих заходів свідчить наявність квитків на період новорічно-різдвяних перевезень цього зимового сезону.

Читайте також:  "Укрзалізниця" потрапила у черговий скандал

Аналіз фахівців показує, що переважна кількість квитків викуповується через інтернет у перші хвилини відкриття продажу, а потім значна їх частина повертається в продаж перед відправленням поїзда. Такі дані демонструють, що квитки оптом викуповуються для їх подальшого перепродажу.

Вжиті заходи щодо обмеження повернення квитків через інтернет мали на меті забезпечити надходження у вільний продаж місць для реального пасажира.

Нагадаємо, кілька днів тому у потязі "Ужгород-Одеса" стався дивний інцидент.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів