Життя   • 18 січня 2019 року, 11:32499 ФОТОФАКТ

Через бажання підзаробити чоловік позбувся автомобіля

Через бажання підзаробити за допомогою контрабанди сигарет, на Закарпатті чоловік позбувся автомобіля VW Golf

У зону митного контролю пункту пропуску «Тиса» Закарпатської митниці ДФС заїхав автомобіль «VW Golf», реєстраційний знак України. Для проходження митного контролю українець обрав смугу руху «зелений коридор», чим засвідчив, що переміщує предмети, які не підлягають обов’язковому письмовому декларуванню, або обкладенню митними та іншими платежами чи зборами, і на переміщення яких через митний кордон України не встановлено заборон чи обмежень.

Читайте також:  На Закарпатті прикордонники зупинили великий контрабандний вантаж

Враховуючи систему ризиків, митники вивели авто із загального потоку, направивши в бокс для проведення поглибленого огляду. У машині виявили 817 пачок цигарок торгівельної марки «ROTHMANS», з акцизною маркою України. Цигарки приховали у спеціально виготовленому сховищі (тайнику), а саме у паливному баку, чотирьох ходових колесах та в запасному колесі, що знаходилось у багажному відсіку автомобіля.

Через контрабанду на Закарпатті чоловік позбувся свого авто

Як зазначили в ДФС у Закарпатській області, чоловік вчинив дії, спрямовані на незаконне переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, використовуючи спеціально виготовлені сховища (тайники). Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Цигарки, вартістю 25 300 грн та авто, вартістю 140 200 грн – вилучено.

Нагадаємо, винахідливий чоловік сховав контрабандні цигарки у коробку з «Мівіною».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів