Життя   • 20 січня 2019 року, 11:411999

Павло Клімкін пропонує легалізувати подвійне громадянство в Україні

Глава МЗС України Павло Клімкін назвав умову для легалізації подвійного громадянства в Україні

Міністр закордонних справ Павло Клімкін підтримує ідею запровадження подвійного громадянства в Україні після відвертої дискусії, але наголошує, що в умовах агресії його не можна давати власникам російських паспортів.

Про це глава МЗС заявив на прес-конференції, присвяченій підсумкам діяльності української дипломатії у 2018 році.

Читайте також:  Українська влада не каратиме закарпатців за подвійне громадянство, – заява міністра

"Я буду і надалі надавати поштовху цій дискусії. Я вважаю, що вона потрібна, як потрібне і подвійне громадянство. Ми пережили умови, коли могли казати, що цей інструмент можемо оминути", - сказав Клімкін.

Він нагадав, що МЗС уже представляло своє попереднє бачення з цього питання у загальних рисах, щоб не впливати на дискусію.

"Я сказав, що ніякого подвійного громадянства для тих, хто з російськими паспортами, на сьогодні, поки є агресія, не може бути", - акцентував він.

Клімкін зауважив, що є питання, яким чином прописати критерії для подвійного громадянства, але, за його словами, дедалі більше політичних діячів в Україні готові брати участь у цій дискусії.

"Зараз багато хто готовий долучатися до законодавчих пропозицій. Це б нам дозволило вирішити декілька дуже важливих проблем. Але потрібна відверта і дуже чесна дискусія - без цього воно працювати не буде", - резюмував керівник зовнішньополітичного відомства.

Джерело: Укрінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів