У Мукачеві діють пости, які унеможливлюють рух вантажівок деякими міськими дорогами

Життя  21 січня 2019 року, 12:37 798

На виконання рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій патрульна поліції Мукачева, управління муніципальної інспекції створили спільні пости по вул. Об’їзна – І.Франка, вул. Об’їзна – вул.Масарика. У функції постів входить заборона руху міськими вулицями великогабаритного та великовантажного транспорту до приведення власниками вул. Об’їзної в належний стан.

Про це повідомляє Мукачівська міськрада.

Читайте також:  Масштабна ДТП у центральній частині Мукачева: авто їхало на чималій швидкості

У зв’язку із ситуацією, що склалася по вул.Об’їзній, дороги обласного підпорядкування, і може призвести до значних порушень правил дорожнього руху та руйнування вулиць або виникнення надзвичайних ситуацій у місті Мукачеві, комісія заборонила рух великогабаритного та великовантажного транзитного транспорту по вулицях міста Мукачева, що знаходяться на балансі ММКП “Ремонтно-будівельне управління”. 

Комісія дозволила використовувати технічні засоби комунального підприємства “Ремонтно-будівельне управління” для розчищення доріг обласного або державного підпорядкування для унеможливлення виникнення можливих заторів, що можуть статися на території міста Мукачева.

Блок-пост у Мукачеві

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0