Життя   • 21 січня 2019 року, 22:201361

На Закарпатті земельну ділянку, яка належить бійцю АТО, можуть передати бізнесмену

Земельну ділянку бійця АТО можуть передати бізнесмену

Ветерани АТО у соцмережі "Фейсбук" опублікували повідомлення щодо негативного прецеденту, який може статись у місті.

Як йдеться у повідомленні ветеранів війни на Донбасі, учасники АТО вимагають від мера зупинити рішення міськради, за яким у їхнього побратима відбирають виділену землю і передають її бізнесмену під забудову

"Учасник АТО, про якого іде мова, ще в 2016 р. рішенням міськради отримав земельну ділянку для будівництва. Яким же було його здивування, коли він виявив, що його земельну ділянку міська рада в минулу п’ятницю (Проект рішення №1426) повторно виділила відомому в місті бізнесмену, який мав поруч свої дві ділянки.

Читайте також:  Минулоріч учасники АТО отримали у власність майже 400 земельних ділянок

Мотив бізнесмена зрозумілий – збільшити свою територію для подальшої забудови. Але як можна це робити за рахунок землі, яку мерія виділила учаснику АТО по програмі підтримки ветеранів?

Натомість повністю незрозумілим залишається мотив мерії. Жодних пояснень не озвучено.

Це небезпечний прецедент – якщо це спустити з рук земельним ділкам, то завтра під загрозою опиняться всі інші ветерани, які протягом останніх років отримали землю.

Тому ми вимагаємо від міського голови застосувати вето до даного рішення і припинити свавілля. Щоб не переходити на особистості, ми не озвучуємо прізвища підприємця і прізвище депутата, які провернули цю аферу. Сподіваємось, у керівників міста вистачить такту, щоб не розкручувати цей конфлікт земельних ділків проти учасників АТО.

Ми пройшли непростий шлях, кожен з нас ризикував своїм життям. І не хочеться вірити, що зараз влада в такий незаконний спосіб забирає у нас землю, яку нам ця ж влада з такою помпою і хвальбою вручала.

Ще раз закликаємо міських чиновників одуматись", – йдеться у повідомленні-зверненні учасників бойових дій на Донбасі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів