«Слідство ведуть екстрасенси»: мукачівка з відчаю звернулася до ясновидців

Життя  29 січня 2019 року, 16:55 20135 ФОТО

Сьогодні, 29 січня, глядачі телеканалу СТБ побачать прем’єрний випуск містичного реаліті «Слідство ведуть екстрасенси». Кращі ясновидці країни Алена Курилова та Ольга Стогнушенко спробують з’ясувати, з якої причини мати трьох дітей власними руками намагається вбити своїх дітей!

До редакції програми «Слідство ведуть екстрасенси» за допомогою звернеться 41-річна мати трьох дітей Оксана Товт з міста Мукачево. Жінка в розпачі: вона стала жертвою одержимості, яка вказує їй власними руками вбити своїх дітей.

Оксана завжди була зразковою господинею і доброю матір’ю. Однак останнім часом рідні стали не на жарт її боятися. «Вона, як у фільмі жахів, починає падати, їй стає погано, вона кричить не своїм голосом», - зазначила дочка Оксани.

Мукачівка звернулася до екстрасенсів

Врятувати жінку не під силу ні лікарям, ні священикам. Остання надія Оксани - екстрасенси. За справу візьмуться кращі ясновидці країни - Олена Курилова та Ольга Стогнушенко. Як тільки екстрасенси зустрінуться з Оксаною вперше, жінці відразу стане погано.

«Як тільки ми наблизилися до Оксани, нечисть, яка в ній живе, прокинулася», - зазначила Олена Курилова. В ході розслідування ясновидці знайдуть у дворі Товт щось неймовірне!

Олена Курилова

Хто винен в одержимості Оксани і чи зможуть ясновидці зупинити сутність, яка бажає смерті дітям, дізнайтеся в сьогоднішньому випуску проекту «Слідство ведуть екстрасенси» на СТБ! Згідно з офіційною інформацією прес-служби телеканалу СТБ, програма має вийти в ефір о 19 год.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0