Життя   • 5 лютого 2019 року, 10:08456

Іноземець намагався обманути прикордонників

Громадянин Йорданії намагався обманути військовослужбовців Чопського прикордонного загону

Іноземця, що перебував у контрольованому прикордонному районі без жодних документів, затримали учора вранці військовослужбовці Чопського загону. Прикордонний наряд спільно зі співробітником Нацполіції зупинив чоловіка з метою перевірки документів. Останній назвався громадянином Йорданії та стверджував, що навчається в одному з вишів Ужгорода. Однак, іноземець ніяк не зміг це підтвердити, як і законність свого перебування на території України.

Іноземець пропонував хабар прикордонникам

Відтак, правопорушника затримали в адміністративному порядку з метою встановлення особи та обставин правопорушення. Під час складання матеріалів адміністративної справи за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 202 КУпАП «Порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон України або режимних правил у контрольних пунктах в’їзду – виїзду», йорданець намагався відкупитися від прикордонників за допомогою хабаря.

Читайте також:  Студентів-іноземців, які дебоширили в Ужгороді, відрахували з університету

Як зазначили у прес-службі Чопського прикордонного загону, за не притягнення його до відповідальності іноземець запропонував прикордонному наряду грошові кошти у розмірі 5000 гривень. Правоохоронці від неправомірної винагороди відмовилися та доповіли про інцидент керівництву. Тепер чоловікові доведеться відповісти ще й за вчинення злочину, передбаченого ст369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Нагадаємо, в області затримали небезпечного угорця.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів