Вчора розпочалася реєстрація на ЗНО 2019

Життя  6 лютого 2019 року, 10:54 822

Учора, 5 лютого, розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні-2019, яка триватиме до 25 березня. За інформацією управління освіти Ужгородської міської ради, до 18 березня проходитиме реєстрація на державну підсумкову атестацію (ДПА) у формі ЗНО. Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО надсилають керівники закладів освіти. До 25 березня залишається час для внесення змін до реєстраційних даних.

Випускники старшої школи закладів загальної середньої освіти ДПА у формі ЗНО проходять із таких предметів: 

  • українська мова і література (українська мова);
  • математика або історія України);
  • один із навчальних предметів (за вибором учня).

Учні/студенти закладів професійної/вищої освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти, складають із таких предметів: 

  • українська мова і література (українська мова),
  • математика або історія України (за вибором учня).

Читайте також:  Вчителям доведеться проходити ЗНО заради зарплати

Для реєстрації необхідні такі документи та матеріали:

  • копія паспорта,
  • дві однакові фотокартки 3Х4см,
  • реєстраційну картку можна сформувати самостійно, скориставшись спеціальним сервісом на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Комплект реєстраційних документів потрібно подати особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти, в якому навчається учень/студент. На запит учасників завдання сертифікаційних робіт із шістьох предметів перекладатимуться кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

В управлінні освіти Ужгородської міської ради звертають увагу, що процедура реєстрації дещо відрізняється залежно від того, чи проходитимете ви ДПА у формі ЗНО. Так, випускники минулих років зможуть самостійно зареєструватися і надіслати комплект реєстраційних документів до регіонального центру.

Нагадаємо, понад 70% угорськомовних випускників шкіл Берегівщини не змогли скласти ЗНО з української мови.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0