Грибок на стінах та таргани в палатах: закарпатці обурені станом лікарні

Життя  11 лютого 2019 року, 09:24 1910 ВІДЕО

Дитяче відділення Виноградівської райлікарні потребує капітального ремонту. Інвентар у медичних палатах – дитячі ліжечка і ліжка для матерів – залишилися ще з радянських часів. Капітально відремонтувати за фінансової підтримки угорців вдалося лише другий поверх дитячого відділення. Тут повністю реконструйовані палати, у кожній із яких знаходяться душові кабіни.

Публікація користувачки Фейсбук Тетяни Талабіри про стан відділення, яку жінка нещодавно опублікували, набрала тисячі переглядів та десятки негативних коментарів. Про частково незадовільні умови в дитячому відділені Виноградівської лікарні говорять і медики. Корпус тут триповерховий.

Читайте також:  У Мукачівській ЦРЛ скоїли злочин. Невідомі вкрали значну суму грошей

Другий поверх кілька років тому провели до ладу угорські спонсори, а коли був ремонт на першому і третьому – медики й не пам’ятають. Подекуди стіни вкриті тріщинами та грибком, косметична побілка осипається, а діти сплять на ліжках, яким щонайменше 30 років. Донедавна несправними у палатах були і крани.

Головний лікар Виноградівської лікарні каже, що це відділення – не найгірше у закладі. Докладніше про стан лікарні – у сюжеті "М-студіо".

Нагадаємо, Мукачівська ЦРЛ осоромилася на всю Україну.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0