Заборону відтермінували: невакциновані діти ще понад місяць зможуть відвідувати заклади освіти Мукачева

Життя  19 лютого 2019 року, 12:34 742

Як повідомляє управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому, заборону про відвідування закладів освіти невакцинованих дітей відтермінували до 1 квітня.

У цей період за письмовою згодою батьків вакцинацію проводитимуть у школах та дитячих садках. Проте вже з квітня, діти, які не мають щеплень, навчатимуться дистанційно.

Зазначимо, що днями у місці було вакциновано 400 дітей, а це у два рази більше ніж зазвичай.

Читайте також:  У Мукачеві триває кампанія з імунопрофілактики

Нагадаємо, Згідно з законом, відвідувати державні заклади освіти можуть лише ті діти, які отримали щеплення за Календарем профілактичних щеплень, або у дитини є медичні протипоказання до вакцинації (ст. 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”). Колективний імунітет допоможе захистити від смертельно небезпечних хвороб тих дітей, які не можуть вакцинуватись з медичних причин.

Якщо в дитини є протипоказання, їй надається відповідна довідка на підставі даних обов’язкового медичного профілактичного огляду дитини за участю лікаря педіатра та інших лікарів-спеціалістів. Рішення про допуск таких дітей до закладів освіти приймає комісія лікарів відповідного лікувально-профілактичного закладу.

Лікарсько-консультативна комісія може прийняти рішення щодо заборони відвідування дитиною без профілактичних щеплень навчального закладу, наприклад - у разі ускладнення епідемічної ситуації. 

У таких випадках питання щодо форм здобуття освіти такими дітьми вирішують місцеві органи освіти.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0