Після розголосу у ЗМІ дружина прокурора-антикорупціонера видалила свій профіль в Інстаграмі

Життя  19 лютого 2019 року, 15:30 23119 ФОТОФАКТ

Дружина прокурора із Мукачева Руслана Біловара потрапила у гучний скандал. Ірина Біловар у своєму Інстаграмі публікувала світлини розкішних аксесуарів, дорогих подарунків, королівського відпочинку на найвідоміших курортах світу.

Ці публікації привернули увагу журналістів і вся Україна дізналася про розкішне життя сімейства Біловарів. Але, чомусь, у свою декларацію прокурор-антикорупціонер не вніс дані про ці мільйонні витрати.

Читайте також:  Відпочинок на Мальдівах і поїздки в Москву: дружина прокурора із Мукачева вразила розкішним стилем життя

Цікаво, що під час публікації новини сторінка в Інстаграмі, на яку посилаються журналісти, cпершу була закритою, а зрештою стала недоступною. Вочевидь, жінка прокурора після розголову вирішила видалити свій профіль.

Ірина Біловар видалила свій профіль в Інстаграмі

У 2017 році Ірина Біловар офіційно зареєструвала 640 082 гривень доходу. Згідно з даними у мережі, вона працює нотаріусом. Зарплата чоловіка-прокурора за рік склала 366 780 гривень. Родина також вказала дохід від надання майна в оренду, спадщину, подарунок від колег з ГПУ та зарплату сина у ФК "Динамо Київ" – загалом 481 266 гривень. Однак, судячі з світлин Ірини Біловар, витрачає сімейство набагато більше, аніж заробляє.

Ірина Біловар в ОАЕ

Зазначимо, що закарпатець Руслан Біловар – прокурор відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Генпрокуратури.

Нагадаємо, кілька місяців тому Ірина Біловар вже потрапила у скандал.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0