Життя   • 20 лютого 2019 року, 16:27468 ФОТО, ВІДЕО

Тячівська райлікарня №1 отримала сучасну рентген-систему

Нове сучасне рентген-обладнання – с-дуга та електронно-обчислювальний прилад – стануть неабиякою підмогою для лікарів під час операцій. Медики кажуть: с-дугу будуть використовувати для передопераційного рентген-обстеження недужих та для візуалізації під час хірургічних, урологічних, травматологічних оперативних втручань.

Це зекономить час та сприятиме більш точній діагностиці. Адже якщо подібне обстеження на стаціонарному рентген-апараті триває близько 20-30 хв., то на ЕОПі можна  отримати рентгенограму буквально одразу. Досі такого обладнання в арсеналі тячівських медиків не було, і пацієнтів, які потребували більш точної діагностики, медики були змушені направляти за межі району.

Читайте також:  Угорщина передала Великоберезнянській ЦРЛ рентгенівське обладнання

Головний лікар Тячівської РЛ №1 Федір Яринич зауважує: «Придбання такого обладнання – це позитивний крок для зміцнення матеріально-технічної бази медичного закладу. С-дугу вдалося  придбати завдяки сприянню народного депутата України Василя Петьовки, який звернувся до Кабміну щодо виділення близько 1,5 млн грн. Ще 500 тис. грн. дофінансували з бюджету Тячівської ОТГ за сприяння міської влади. Загалом, вартість рентгену – майже 2 млн грн». 

Очільник лікарні подякував за допомогу народному депутату України Василю Петьовці та Тячівському міському голові Івану Ковачу. С- дугу та ЕОП вже змонтували в одному з операційних залів лікарні.

Нагадаємо, мер Ужгорода навідався у центральну міську клінічну лікарню.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів