Життя   • 23 лютого 2019 року, 15:41991

Петро Порошенко пояснив, чому в Україні скасували святкування 23 лютого

Президент Петро Порошенко пояснив, чому в Україні скасували святкування 23 лютого

Петро Порошенко наголосив, що 23 лютого, а саме цього дня країна-агресор Росія відзначає день своєї армії, – не місце в Україні. За його словами, саме тому Україна отримала свій справжній державний і народний День захисника Вітчизни, який відзначають 14 жовтня.

Таку заяву український гарант зробив під час робочою поїздки до Львова. Зокрема, політик згадав лютий 2014 року та свою поїздку до Криму, який тоді лише починали окупувати так звані "зелені чоловічки". За його словами, коли він підійшов до Верховної Ради півострова, то її всю оточили російські військові, а всередині було темно та пусто.

Читайте також:  Біля маєтку Порошенка зібралися активісти з новими вимогами розмитнення машин

"Вдумайтеся, тоді у лютому 2014 року День російської армії був українським державним святом. Така була Україна. І його скасування було моїм першим президентським рішенням. Сьогодні кожен українець знає про наш український справжній День захисника Вітчизни. Про 14 жовтня. Дуже добре, коли державні та народні свята поєднуються. Тоді вони дуже швидко заходять, і у тебе думки немає святкувати 23 лютого", – зауважив Петро Порошенко.

Нагадаємо, Петро Порошенко призначив на Закарпатті двох суддів.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів