У Мукачівському кооперативному торговельно-економічному коледжі стартувала школа "Обери професію"

Життя  26 лютого 2019 року, 07:47 663

Для Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу лютий – не по-зимовому гаряча пора, адже це період не тільки масштабних науково-дослідницьких проектів та пізнавально-розважальних програм для студентів, а й старт підготовчих курсів – школи «Обери професію» для всіх майбутніх абітурієнтів міста, області, бажаючих вступити до закладу вищої освіти.

Цьогоріч, як і завжди, охочих дев’ятикласників прийшло немало. Адміністрація коледжу ознайомила гостей з вишем, що за свою 100-річну історію впевнено утримує лідерську позицію в освітній площині Закарпаття. Про це свідчили і результати ЗНО, яке вперше складали студенти та показали найкращий результат.

Читайте також:  У Мукачеві обиратимуть "Міс МКТЕК – 2019"

Надалі проводились курси з дисциплін «Українська мова» та «Математика». Програма курсів спрямована на поглиблення знань з навчальних дисциплін, набуття навичок  успішного проходження тестування. Як показує досвід, саме завдяки заняттям школи «Обери професію» вступники почуваються впевненіше під час вступу до коледжу.

Позитивний настрій присутніх, відмінна фахова підготовка викладачів створили сприятливу атмосферу для навчання.

Набір слухачів підготовчих курсів триває. Для всіх бажаючих заняття проводяться щосуботи – 2, 16, 23 березня. Остання – проведення пробного тестування для майбутніх вступників з дисциплін «Українська мова» та «Математика». Тут буде можливість перевірити свої знання, побачити прогалини і визначити, над чим ще треба попрацювати.

Раніше повідомлялось, що МКТЕК відсвяткував 100-річний ювілей.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0