Життя   • 26 лютого 2019 року, 14:51935 ВІДЕО

В Ужгороді діє інклюзивно-ресурсний центр для діток з особливими потребами

Якісні освітні послуги — для кожного — гасло інклюзивно-ресурсного центру, що вже понад рік діє в Ужгороді. Мета центру — допомогти діткам з особливими потребами та певними вадами стати повноцінними членами соціуму. Робота таких центрів запланована у кожному районі області.

Їх відкривають в рамках загальноукраїнського освітнього проекту «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації». За словами педагогів, тільки забезпечивши рівний доступ всіх дітей до якісної освіти, забезпечивши права на охорону здоров’я та соціальні послуги, можна збудувати в Україні справжнє європейське суспільство.

Читайте також:  Маленька мукачівка стала справжньою героїнею для однокласників і вчителів

В Ужгородському інклюзивно-ресурсному центрі всі заняття відбуваються у формі гри. Заняття — переважно індивідуальні, програму розробляють для кожної дитини окремо. Головне завдання педагогів — навчити дітей базовим навичкам і допомогти їм адаптуватися у звичному суспільстві.

Тут в центрі за рік роботи заняття відвідали 180 діток віком від 2 до 18 років. Спектр відхилень надзвичайно великий. Хтось потребує всього кілька занять, комусь потрібно кілька місяців для того, аби почати довіряти педагогам. Більше – у сюжеті.

Нагадаємо, у навчальних закладах Мукачева навчалося понад 200 дітей з особливими потребами.

Джерело: Ужінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів