19 студентів УжНУ стажувалися в Ужгородській міськраді

Життя  26 лютого 2019 року, 16:58 1204 ФОТОФАКТ

Напередодні в Ужгородській міськраді відбулося засідання за участю міського голови Богдана Андріїва, керуючої справами виконкому Олени Макари, проректора УжНУ Ігоря Короля, директора центру інновацій та розвитку УжНУ Альони Юрчук, під час якого обговорили результати першого стажування студентів вишу у рамках програми стажування «Перший кар’єрний крок».

Богдан Андріїв зазначив, що міська рада має хорошу співпрацю з Ужгородським національним університетом. Під час першого набору відібрали для стажування 19 студентів різних факультетів УжНУ. Протягом двох місяців вони проходили його у структурних підрозділах міської ради: управлінні правового забезпечення, департаменті фінансів та бюджетної політики, відділі міжнародних грантових програм та інновацій, відділі по роботі з депутатами, відділі інформаційної роботи, центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управлінні програмного та комп’ютерного забезпечення, Центрі надання адміністративних послуг.

Читайте також:  Закарпатський студент поїде на стажування у "Microsoft"

Присутні на зібранні керівники підрозділів міської ради висловилися щодо стажування, відзначали, що були ініціативні та здібні студенти, які себе добре показали в роботі. Разом із тим, усі зійшлися на тому, що потрібно трохи відкоригувати положення про стажування, зокрема, що стажуватися можуть студенти не молодші 4 курсу, наголошували на необхідності мотивації у молодих людей, адже деякі із стажерів, певно, не в повній мірі зрозуміли суть цієї програми.

Оскільки це повноцінне стажування, то 10 студентів, які успішно його пройшли у 2018 році, рекомендуватимуть зарахувати до кадрового резерву міської ради. А це означає отримання переваги за інших рівних умов між кандидатами, які братимуть участь у конкурсі на заміщення вакантних посад, при прийнятті на роботу до Ужгородської міської ради.

Нагадаємо, професор УжНУ днями представив унікальне відкриття.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0