У будинках мукачівців без їх відома прописали ромів

Життя  28 лютого 2019 року, 09:44 5932 ВІДЕО

 У Мукачеві жителі вулиці Менделєєва виявили, що в їхніх будинках прописані жителі сусіднього провулку з однойменною назвою. Ними виявилися представники ромської нацменшини.

Через це у людей постійні проблеми: їм відмовили у субсидії, на їхню адресу приходять чужі рахунки на оплату послуг ЖКГ, а серед ночі нерідко приїжджають "швидкі" або поліція. Люди вже наймають адвокатів, щоб виписати незаконно приписаних, однак не розуміють, чому за власні кошти повинні виправляти чужі помилки.

Читайте також:  Через погрози жінка опинилася без даху над головою

Жителька вулиці Менделєєва Тетяна Лисенко розповідає: новина про те, що в її будинку, окрім неї та її чоловіка, прописані ще троє ромів, її шокувала. А дізналась вона про це лише тоді, коли прийшла оформляти субсидію. Мукачівка не розуміє, як таке могло трапитись, адже усі документи при купівлі житла були у порядку.

Така ж ситуація і в інших жителів вулиці. Практично в кожному будинку прописані по кілька ромів. Звернення до міської ради поки що нічого не дали. Докладніше про проблему, яка виникла у місті над Латорицею – дивіться у сюжеті "М-студіо".

Нагадаємо, найбагатші роми Закарпаття показали свої розкішні будинки зсередини.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0