Відомий закарпатський співак Степан Гіга потрапив у скандал, – ЗМІ

Життя  4 березня 2019 року, 14:30 22858 ВІДЕО

Днями розгорівся неабиякий скандал між активістами, представниками громадських організацій та управлінням соцзахисту населення Мукачівської міської ради. У публікаціях, що поширюють громадські активісти, йдеться про те, що Мукачівська міська рада роздає матеріальну допомогу «потрібним» людям, або ж Степан Гіга незаконно отримав матеріальну допомогу з бюджету Мукачева.

Такі заголовки останній тиждень заполонили інтернет-ресурси. Ці документи – це списки осіб, що отримали допомогу на лікування. Їх оприлюднення домагалися активісти, але, за словами журналістиів «М-студіо», очільниця управління соцзахисту Мукачева відмовлялася надати таку інформацію редактору газети «СНК» Ларисі Ступак, повідомляє журналіст.

Лариса Ступак додає, за кожним фактом ненадання на запис журналіста публічної інформації за її заявами були відкриті кримінальні провадження. Загалом кримінальних справ відносно керівництва управління праці соціального захисту населення Мукачівської міської ради відкрито близько п’ятнадцяти.

Також активісти ініціювали ретельну перевірку роботи мукачівського соцзахисту. Вже у лютому тут працювала Державна аудиторська служба України в Закарпатській області. Перевірка наразі триває. Оприлюднювати офіційну інформацію аудитори зможуть лише після завершення процесу.

Читайте також:  Півтисячі мукачівців викликають для пояснень

Та громадських активістів не покидало відчуття замовчування правди. Бо дивним чином нібито матеріальну допомогу з бюджету міста Мукачево отримав відомий український естрадний співак Степан Гіга, родом із села Білки Іршавського району, який прописаний в Ужгороді. Про це розповіли на сторінках у соцмережах. Проте відомо, що отримувати допомогу з міського бюджету мають право тільки люди з мукачівською пропискою.

Як виявилось, людина на ім’я Степан Гіга прописана у Мукачеві, у гуртожитку на вулиці Токаря. Така новина викликала бурю емоцій у соцмережах та відповідно купу коментарів. У гуртожитку на вулиці Токаря, в якому прописаний Степан Гіга, ні співака, ні іншої людини з таким прізвищем ніколи не бачили, каже Елемир Албовк. Чоловік працює комендантом і живе в цьому гуртожитку вже більше 12 років. Аби підтвердити слова, показує списки. Докладніше про гучний скандал – у сюжеті «М-студіо».

Нагадаємо, 500 мукачівців перевірятимуть через заяви активістів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0