"Роги та в хащу": відео емоційної закарпатки підірвало соцмережі

Життя  5 березня 2019 року, 15:59 59309 ВІДЕО 18+

Цими днями Закарпаття буквально підірвало відео, яке зняла молода закарпатка. Дівчина вела в соцмережі "Інстраграм" пряму трансляцію. Як зрозуміло з відео, закарпатка збиралася у село Довге, що на Іршавщині, разом зі своїм хлопцем Дмитром. До відправки автобуса залишалася година. Але він одягнувся не по її смаку і 17-річна Владислава влаштувала скандал, який побачило все Закарпаття. Як стало відомо "PMG.ua", авторка відео живе у селі Бронька, а хлопець – із сусіднього села Суха.

Відео, на якому дівчина сварить свого хлопця, використовуючи при цьому "смачні" закарпатські слова та вирази, наприклад "Роги та в хащу", стало вірусним. За кілька днів його переглянуло сотні тисяч людей. Хтось засуджує закарпатку за те, як вона розмовляє зі своїм хлопцем, а хтось просто дивиться відео і надриває животи від сміху.

Увага, на відео присутня нецензурна лексика.

А тим часом відомі закарпатські коміки вже навіть створили пародії, які дотичні цій тематиці. Одну з таких оприлюднив ужгородець, ведучий "Нашої Файти" Михайло Карпенко.

Увага, на відео присутня нецензурна лексика.

Ще одну пародію, але з політичним присмаком, створив Володимир Гончарук. У відео йдеться про те, що чоловік іде на зустріч із виборцями у Довге. Що з цього вийшло – гляньте.

Закарпатці ж створюють про дівчину меми та різноманітні смішні картинки і поширюють їх у соцмережах. Пропонуємо кілька з них переглянути.

Читайте також:  "Закарпатська жона на роботі": нове відео від Крістіни Третяк

Крім того, краяни зазначали, що дуже хотіли б побачити хлопця Дмитра, героя відео. І от днями у мережі оприлюднили його фото.

Владислава та Дмитро – герої вірусного відео

Нагадаємо, військовий закарпатської 128-ї бригади виступив на "Лізі сміху" і зробив Зеленському подарунок.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1