Прикордонники розповіли, чому пропустили через КПП авто, у якому було 84 кг наркотиків

Життя  6 березня 2019 року, 08:41 3844

У понеділок, 4 березня, закарпатські прикордонники пропустили через КПП "Солотвино-Сігету Мармацієй" авто, у якому було 84 кг героїну. Натомість румунські прикордонники затримали чоловіка та жінку, які везли з України в Європу чималу партію наркотиків. Після скандалу українські прикордонники пояснили, чому не помітили таку величезну контрабанду.

Читайте також:  Закарпатські прикордонники пропустили через КПП авто, у якому було 84 кг героїну

"В українських прикордонників, на відміну від румунських колег, немає сканерів, що можуть показати нутрощі автівки, що ускладнює виявлення контрабанди наркотиків, – сказав речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян. – У нас багато затримується наркотиків, а те що не затримали цього разу, то причина основна в тому, що автомобіль цей не проходив у нас по аналізу ризиків. Тобто не було підстав сумніватися, що в автомобілі є якісь приховані речі, тим більше в контруктивних особливостях".

Олег Слободян також зазначив, що в українських прикордонників немає сканерів, які дозволяють побачити нутрощі автомобіля без того, щоб розібрати його на запчастини. "У наших колег з Румунії такі сканери є… Загалом світова практика показує, що затримується на кордоні не більше 20-30 відсотків від тих наркотиків, які рухаються з однієї країну в іншу", – додав речник.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0