Прикордонники посилили охорону українсько-словацького кордону

Життя  9 березня 2019 року, 15:16 1530 ФОТО

У зв’язку із зростанням рівня протиправної діяльності на українсько-словацькому кордоні з настанням більш сприятливих погодних умов, на ділянку Чопського загону прибули резерви начальника Західного регіонального управління.

Найбільш загрозливі напрямки, насамперед, на ділянці відділу «Великий Березний», посилили додатковим персоналом, військовою технікою та службовими собаками. Військовослужбовцям, що прибули на допомогу штатному персоналу, визначено завдання максимальної протидії незаконній міграції та контрабандній діяльності.

Як зазначили у прес-службі Чопського прикордонного загону, контрабандисти та переправники незаконних мігрантів намагаються чинити спротив діям правоохоронців. Правопорушники усе частіше вдаються до залякування персоналу відомства та пошкодження військової техніки і майна.

Читайте також:  Вночі від прикордонників втекли контрабандисти

Останній такий випадок стався учора ввечері. Під час перевірки місцевості у районі населеного пункту Завосино Великоберезнянського району прикордонний патруль, що рухався на службовому автомобілі, наткнувся на саморобний пристрій типу «кішка». Внаслідок наїзду на шипи, приховані серед опалого листя у лісистій місцевості, було пошкоджено колеса позашляховика.

Авто прикордонників наткнулося на саморобний пристрій типу «кішка»

Найімовірніше, у такий спосіб ділки намагалися зупинити прикордонників, які завадили їхній безпосередній підготовці до незаконної діяльності. Втім, пошкодження автомобіля не завадило правоохоронцям перевірити визначений район та випередити зловмисників. На допомогу нарядові вислали додаткові сили та засоби, внаслідок чого вдалося випередити правопорушників та не допустити порушення державного кордону.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0