Життя   • 10 березня 2019 року, 18:162151 ФОТО

Визначили переможця фестивалю-конкурсу "Варишська палачінта – 2019"

Четвертий фестиваль-конкурс "Варишська палачінта – 2019" підходить до кінця. Фестиваль млинців у Мукачеві – це не тільки смачні наїдки і різноманітні смаколики. Це, звичайно ж, і культурно-розважальна програма, спортивні змагання та вікторини.

Кожного дня була своя програма. Але одним із найголовніших конкурсів був і залишається конкурс на кращу палачінту. "Процедура його визначення була цікавою, адже ми мали можливість послухати учасників конкурсу та навіть довідатися цікаві історії про палачінти (млинці), які дійшли до нас з давніх часів", – зазначили у відділі інформаційного забезпечення виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

За рішенням журі конкурсу, переможцем цьогорічного фестивалю "Варишська палачінта – 2019", а саме "Майліпший палачинтарь 2019 року",  стала ужгородка Віталія Романчак. Історик за фахом та кухар за покликанням, вона разом зі своєю командою зважилися на участь у цьогорічному конкурсі і... перемогли.

Читайте також:  У Мукачеві триває фестиваль "Варишська палачінта"

За словами самої переможиці Віталії, вона пережила неймовірну радість після того як довідалася про рішення жюрі. Жінка вірила в свою команду і глибоко вдячна всім, хто підтримав їх.

Чоловік переможниці, Тарас Романчак, підкреслив, що його дружина обожнює куховарити, дуже любить експерементувати, особливо з млинцями. Коли ж вона виявила бажання взяти участь у фестивалі-конкурсі "Варишська палачінта – 2019",  він не задумуючись підтримав дружину.

Нагадаємо, на Тячівщині відзначили традиційне румунське свято весни.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів