Ми працюємо та здобуваємо першість

Життя  18 березня 2019 року, 16:37 2430

Команда «Панорами» має чергову радісну новину для своїх читачів.

Незгасима жага до праці, до кращого результату допомогла нам знову стати «Лідером року» Національного бізнес-рейтингу. За результатами рейтингового аналізу підприємств Закарпатської області, ми увійшли до переліку передових підприємств галузі!

Визнання «Лідером року 2018» – привід для свята й подальшого успішного розвитку як самої газети, так і інтернет-видання «PMG.ua».

Це вже четверта наша нагорода від НБР. Ми з гордістю розмістили її у офісі редакції. Директор ТОВ «Редакція газети «Панорама» Василь Гарагонич привітав колектив із цим високим звершенням, зачитавши листа, що надійшов у редакцію від Національного бізнес-рейтингу.

Національний бізнес-рейтинг в Україні – це організація, що вже 15 років проводить незалежне комплексне оцінювання діяльності підприємств, зокрема досліджує фінансово-економічні показники об’єктів господарювання за галузями, географією їх поширення, бізнес-масштабами.

Редакція газети «Панорама» увійшла у рейтинг тому, що ми працюємо прозоро. Адже Національний бізнес-рейтинг досліджує показники лише добросовісних підприємств, які працюють за правилами та нормами чинного законодавства України.Нагороди ТОВ

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0