Марина Порошенко у Мукачеві: усі подробиці візиту Першої леді

Життя  16 березня 2019 року, 12:54 9497 ВІДЕО

Дружина президента Марина Порошенко здійснила робочу поїздку на Закарпаття. У Мукачеві Перша леді відвідала загальноосвітню школу № 13 з інклюзивним навчанням, в якій у 2018 році за ініціативою фонду Порошенка було створено ресурсну кімнату для учнів з особливими потребами. Наразі за інклюзивною формою навчання тут здобувають освіту 11 дітей.

Діти кажуть, на навчання ходять із задоволенням. Адже тут вони себе почувають як удома. На перший погляд, 13 школа нічим не відрізняється від інших навчальних закладів міста, однак вже у класних приміщеннях стає зрозуміло, що у цьому закладі можуть нарівні з іншими навчатись діти з особливими потребами.

Читайте також:  Із Порошенком на Закарпатті стався неприємний інцидент

З 1 вересня 2018 року тут відкрили ресурсний кабінет для проведення корекційно-розвиткових занять з дітьми, котрі навачаються на інклюзивній формі навчання.

За кожною дитиною, яка навчається на інклюзивній формі, закріплений асистент, який їй підказує та, якщо потрібно, допомагає. За словами Марини Порошенко, функцію асистента при бажанні можуть виконувати і батьки дитини – після відповідного навчання. Більше про візит дружини Петра Порошенка – у сюжеті "М-студіо".

Нагадаємо, Петро Порошенко зустрівся з ужгородцями у центрі міста.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0