Історія про особливу сім’ю розчулила закарпатців

Життя  18 березня 2019 року, 09:31 3242 ВІДЕО

Особлива пара з Сімеру, – Віталій та Корнелія Бабич, – виготовляє сувеніри з фанери і мріє розвинути це у маленьку сімейну справу. Корнелії Бабич 33 роки. І хоч жінка прикута до інвалідного візка, вона увесь час посміхається і жартує. Закарпатка з гумором сприймає скромні умови життя і навіть свої невиліковні хвороби, з якими, яка каже, вже подружилася. Перша група інвалідності у жінки ще з дитинства, проте до візка вона прикута лише останній рік після перелому ноги.

Віталія хвороба застала у 14 років, коли він почав навчатися на автослюсаря. Хлопець тоді вперто не помічав симптомів. Зараз йому 27 і цереброспінальна форма розсіяного склерозу вже вразила ноги, мозок та зір. Тому чоловік у прямому сенсі не опускає рук, бо лише вони його "слухаються" і дають можливість творити.

Читайте також:  Як здійснили мрію невиліковно хворої дівчинки із Закарпаття

Пара познайомилася у реабілітаційному центрі і за півроку одружилися. Єдина проблема молодої сім‘ї – кошти, бо 2900 гривень пенсії на місяць не вистачає. Тому навіть аби подарувати коханій помаду на День закоханих, чоловік щодня відкладав по кілька гривень. Аби якось зводити кінці з кінцями, подружжя започаткувало власну справу. Вдома в одній кімнаті майструють маленькі сувеніри з дерева. Більше про особливу родину – у сюжеті "Сіріуса".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0