В автомобілі «Volkswagen» знайшли приховані сигарети

Життя  20 березня 2019 року, 15:49 686 ФОТО

Сьогодні, 20 березня, на митному посту «Лужанка» працівники Закарпатської митниці ДФС спільно з прикордонниками припинили незаконне вивезення до країн ЄС тютюнових виробів. Переміщував цигарки через митний кордон угорець автомобілем «VOLKSWAGEN» із іноземною реєстрацією.

Формою проходження митного контролю іноземець обрав «зелений коридор». При усному опитуванні він заперечив наявність будь-яких товарів, в тому числі тих, що підлягають декларуванню, а також повідомив, що жодних прихованих від митного контролю товарів не переміщує.

Читайте також:  Масштабна контрабанда: через кордон намагалися перевезти майже 140 тисяч пачок сигарет

На підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, транспортний засіб працівники митниці вивели із загального потоку для проведення повного огляду. Відтак, митники виявили приховані від митного контролю цигарки – 134 пачки «PHILIP MORIRIS NOVEL MIX» з марками акцизного податку України та 58 пачок «MARVEL DEMI SLIM» без марок податку України.

Контрабанді сигарети

Як зазначили в ДФС у Закарпатській області, цигарки були приховані у спеціально виготовленому тайнику паливного баку автомобіля. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Наразі складено протокол про порушення митних правил, цигарки та автомобіль вилучено.

Нагадаємо, в області з незаконного обігу вилучили партію фальсифікованих цигарок.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0