Життя   • 24 березня 2019 року, 09:302329 ВІДЕО

На дорозі «Мукачево – Рогатин» розпочались ремонтні роботи

На дорозі «Мукачево – Рогатин» на Закарпатті розпочались ремонтні роботи

На дорозі Н-09 «Мукачево —Рогатин» стартували ремонтні роботи. Тобто щоразу з настанням весни дорожнє покриття як таке, тануло разом із снігом. Ям все більшало. Відтак шлях був більше схожим на решето, аніж на проїзну частину.

Читайте також:  Найближчими днями почнуть ремонтувати дорогу «Мукачево – Рогатин»

Минулого року на окремих ділянках потужної дорожньої артерії краю ситуацію на краще почали міняти за кошти «дорожнього експерименту», цього року продовжують розпочате вже за рахунок соцеконому. Власне, наразі попередні ремонтні роботи національної траси стартували в Сільці, що на Іршавщині. Дорожники проводитимуть їх у напрямку Мукачева.

Наразі техніка знімає верхній шар асфальту, точніше те, що від нього залишилося, чим готує дорогу до повного оновлення, яке відбудеться найближчими днями по закінченню тендеру. Той факт, що перший транш держави на ремонт таки надійшов у Закарпаття, й послугував свого роду довгоочікуваному переходу від слів до справ. Що, насправді, не може не радувати і в першу чергу усіх без винятку учасників дорожнього руху.

Питання фінансування дороги лобіюють народні депутати Валерій Лунченко, Василь Петьовка та Роберт Горват. Мирослав Білецький, депутат Закарпатської обласної ради, каже: «Загалом на дороги Закарпаття у 2019 році очікується близько мільярда гривень, в тому числі і за рахунок соцеконому, де допомагають народні депутати; коштами з дорожнього фонду, куди підключається голова ОДА, фінансування здійснюється і за кошти, що виділяє обласна рада – є різні джерела фінансування. Наразі пріоритет в області – дороги».

Джерело: М-Студіо
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів