На Виноградівщині горіло майже 5 гектарів поля неподалік лісу

Життя  24 березня 2019 року, 22:10 1602

Учора, 23 березня, близько 16-ї години у сільськогосподарських угіддях поблизу села Новоселиця виникла пожежа. Загорання сухої трави та папороті відбулося внаслідок неконтрольованого підпалу місцевими жителями.

Пожежа мала більш ніж 4 осередки займання у різних місцях і простягалась майже на 5 гектарів, межуючи з 122 кварталом Затисянського лісництва. 

Читайте також:  Через загорання сухостою ледве не згорів житловий будинок

Для локалізації пожежі були задіяні більше 25 осіб державної лісової охорони та добровільної пожежної дружини під керівництвом лісничого Затисянського лісництва ДП «Виноградівський лісгосп» Степана Медьері.

Для ліквідації та запобігання поширенню пожежі у лісовий масив було використано засоби пожежогасіння, якими була укомплектована лісова охорона: вогнегасники, ранцеві оприскувачі, граблі, лопати, сокири та інші. 

За допомогою тракторів та ручного інвентарю було облаштовано мінералізовані смуги вздовж лісового масиву – з поверхні ґрунту видалялися рештки сухого листя та трави, які сприяють поширенню вогню. Також було здійснено відпал - завчасний контрольований пуск зустрічного вогню у бік пожежі з метою створення на її шляху широкої загороджувальної смуги.

Стихія вирувала понад 7 годин і була ліквідована лише близько 23:00. 

У зв’язку з можливістю повторного загорання, шестеро осіб державної лісової охорони та добровільної пожежної дружини чергували поблизу місця займання впродовж ночі.

Джерело: Севлюш Інфо
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0