Поліція заступила на охорону виборчих дільниць

Життя  29 березня 2019 року, 15:11 579

Від сьогодні поліція Закарпаття розпочала охороняти виборчі дільниці. У кожному територіальному підрозділі поліції зранку провели відповідний інструктаж для особового складу, який забезпечуватиме охорону громадського порядку на виборчих дільницях.

Усім поліцейським, які працюватимуть на виборчих дільницях, роздано друковані пам’ятки, в яких чітко розписано весь алгоритм дій на виборчій дільниці. Також керівники наголосили на неухильному дотриманні законності, забезпеченні правопорядку, особистій відповідальності за ситуацію на дільниці.

Читайте також:  Продаж голосу на виборах: яке покарання загрожує українцям

Нагадаємо, що з 23 березня поліція Закарпаття взяла під охорону всі 6 окружних виборчих комісій, а з 25 березня правоохоронці краю переведені на посилений варіант несення служби. З часу завезення виборчих бюлетенів з ОВК на 811 виборчих дільниць правоохоронці здійснюватимуть їх цілодобову охорону аж до завершення процесу голосування та підрахунку голосів.

Разом із тим, як зазначили у відділі комунікації поліції Закарпатської області, правоохоронці залишаються поза політикою і у сам виборчий процес не втручатиметься.

Як раніше писало інтернет-видання "PMG.ua", на Закарпатті журналісти знайшли села, жителі яких не знають, коли відбудуться вибори Президента України.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0